Popkornovač Spin-n-pop

Domácí popkornovač pro přípravu sladkého i slaného popcornu, vhodný na plynový i elektrický sporák, nebo na sklokeramickou desku

Více informací

809 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 809 b.


Domácí popkornovač Spin-n-pop

Domácí popkornovač, pomocí kterého si během pár minut doma připravíte čerstvý sladký popcorn i slaný popcorn.

Popkornovač Spin-n-pop nevyžaduje připojení k elektrické síti. Slouží k přípravě popcornu na plynovém či elektrickém sporáku, nebo na sklokeramické desce. Přístroj není vhodný pro použití na indukční varné desce.

Popkornovač je opatřen dřevěnou rukojetí a úchyty, které zabezpečují snadnou a jednoduchou manipulaci s popkornovačem. Uvnitř popkornovače je míchadlo, kterým otáčíte pomocí "kliky" - kukuřice se tak uvnitř popkornovače nepřipálí a dobře se promíchá. Na poklopu jsou umístěny otvory, které zajišťují odvod vlhkosti při pražení kukuřice - popcorn je tak lehký a křupavý.

Popkornovač Spin-n-pop se velmi snadno a rychle čistí a díky svým rozměrům Vám stačí malý prostor pro jeho skladování.

Popkornovač Spin-n-pop dokáže připravit neochucený (slaný) popcorn ze 100g kukuřice. V případě výroby sladkého popcornu je možné připravit popcorn z 50g kukuřice.

Obsah balení:

  • popkornovač Spin-n-pop
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu slaného popcornu v popkornovači Spin-n-pop

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené. Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 100g kukuřice butterfly a zavřete víko popkornovače. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutách. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Opatrně odklopte horní víko popkornovače a nyní můžete popcorn v popkornovači dochutit a promíchat. Na závěr popcorn přesypte do servírovací mísy. Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte. Tento postup je odzkoušen s námi dodávanou kukuřicí.

Návod na přípravu sladkého popcornu v popkornovači Spin-n-pop

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené.  Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 50g kukuřice typu mushroom a 20g ochuceného cukru pro výrobu popcornu. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutých. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Opatrně odklopte horní víko popkornovače a hotový popcorn přesypte do servírovací mísy. Do kotlíku nedávejte více než uvedených 20g cukru! Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte. Tento postup je odzkoušen s námi dodávanou kukuřicí a cukrem.

Parametry produktu
Popkornovač Spin-n-pop:

Rozměry (V x Š x H)15 x 24 x 24 cm
Hmotnost0,7 kg
Barvastříbrná
Max. dávka kukuřice50g/100g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Spin-n-pop

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Spin-n-pop

Velikost souboru: 149.56kb

Zboží související s tímto produktem: