Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop

Značka: Whirley-Pop
1 599 Kč
máme skladem
Možnosti doručení

Domácí popkornovač pro přípravu sladkého i slaného popcornu, vhodný na plynový i elektrický sporák, keramickou i indukční desku, materiál nerez

Můžete také zakoupit ve výhodnějším balení:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop (na slaný i sladký popcorn)

Domácí popkornovač, pomocí kterého si během pár minut doma připravíte čerstvý sladký popcorn i slaný popcorn.

Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop nevyžaduje připojení k elektrické síti. Slouží k přípravě popcornu na plynovém či elektrickém sporáku, nebo na sklokeramické a indukční desce. Kotlík je vyroben z nerezu a oproti modelu Whirley-Pop Original Silver jej lze použít i na indukční desce a má ozubená kolečko také z nerezu.

Popkornovač je opatřen dřevěnou rukojetí a úchyty, které zabezpečují snadnou a jednoduchou manipulaci s popkornovačem. Uvnitř popkornovače je míchadlo, kterým otáčíte pomocí "kliky" - kukuřice se tak uvnitř popkornovače nepřipálí a dobře se promíchá. Na poklopu jsou umístěny otvory, které zajišťují odvod vlhkosti při pražení kukuřice - popcorn je tak lehký a křupavý.

Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop se velmi snadno a rychle čistí a díky svým rozměrům Vám stačí malý prostor pro jeho skladování.

Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop dokáže připravit neochucený (slaný) popcorn ze 100g kukuřice. V případě výroby sladkého popcornu je možné připravit popcorn z 50g kukuřice.

Obsah balení:

  • popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu slaného popcornu v popkornovači Stainless Steel Whirley-Pop

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené. Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 100g kukuřice butterfly a zavřete víko popkornovače. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutách. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Upraženou kukuřici (popcorn) lehce osolte a dle Vaší chuti posypejte kořenící směsí (doporučené dávkování 10g kořenící směsi na 100g kukuřice) a důkladně promíchejteKořenící směs a sůl dávejte vždy až na upraženou kukuřici - hotový popcorn. Pokud Vám kořenící směs na popcornu málo "drží", zkuste při pražení kukuřice použít více tuku (oleje). Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte.

Návod na přípravu sladkého popcornu v popkornovači Stainless Steel Whirley-Pop

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené. Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 50g kukuřice typu mushroom a 20g ochuceného cukru pro výrobu popcornu. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutách. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Opatrně odklopte horní víko popkornovače a hotový popcorn přesypte do servírovací mísy. Do kotlíku nedávejte více než uvedených 20g cukru! Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Materiál: nerez, dřevěná rukojeť
Rozměry (V x Š x H): cca 20 x 45 x 25cm
Hmotnost přístroje: 1,29kg
Max. dávka kukuřice: 50g/100g
Druh spotřebiče: Popcornovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.