Vrácení zboží

Postup pro odstoupení od smlouvy - vrácení zboží:

  1. Vytiskněte a vyplňte tento formulář pro odstoupení od kupní smlouvy
  2. Zabalte jej spolu s vráceným zbožím (takovým způsobem, aby nemohlo dojít k poškození zboží ani k poškození originálního obalu)
  3. Zásilku odešlete na naši adresu: Michal Koláček - Popkornovač.cz, Na Hraničkách 393/15, 682 01 Vyškov, Česká republika.

Důležité informaci týkající se vrácení zboží:

  1. Od kupní smlouvy může odstoupit pouze koncový spotřebitel a to ve lhůtě do 14-ti dnů od převzetí zboží.
  2. Zboží nám musíte vrátit nepoškozené, neznečištěné, neopotřebené a nejevící známky užívání, včetně veškerého příslušenství a dokumentace, pokud možno v původním obalu. Zároveň jste povinni vrátit nám i veškeré dárky a bonusy, které jste obdrželi na základě zrušené smlouvy.
  3. Zákon stanoví 14denní lhůtu „na rozmyšlenou“ a dává Vám tak možnost prohlédnout a vyzkoušet si zboží. Toto zkoušení by však mělo sloužit pouze k nezbytnému seznámení se s vlastnostmi a funkcemi zboží, a to v podstatě v takovém rozsahu, jako když si jej zkoušíte při koupi v kamenném obchodě. V opačném případě by šlo o používání zboží, při kterém by se jeho hodnota snižovala.

Kompletní informace týkající se vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) jsou uvedeny v našich obchodních podmínkách.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.