Popkornovač Whirley-Pop Original Silver

Značka: Whirley-Pop
1 099 Kč
máme skladem
Možnosti doručení

Domácí popkornovač pro přípravu sladkého i slaného popcornu, vhodný na plynový i elektrický sporák, nebo na sklokeramickou desku

Můžete také zakoupit ve výhodnějším balení:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Domácí popkornovač Whirley-Pop Original Silver (na slaný i sladký popcorn)

Domácí popkornovač, pomocí kterého si během pár minut doma připravíte čerstvý sladký popcorn i slaný popcorn.

Popkornovač Whirley-Pop Original Silver nevyžaduje připojení k elektrické síti. Slouží k přípravě popcornu na plynovém či elektrickém sporáku, nebo na sklokeramické desce. Přístroj není možné použít na indukční varné desce. Pro použití na indukční varné desce je potřeba Popkornovač Stainless Steel Whirley-Pop.

Popkornovač je opatřen dřevěnou rukojetí a úchyty, které zabezpečují snadnou a jednoduchou manipulaci s popkornovačem. Uvnitř popkornovače je míchadlo, kterým otáčíte pomocí "kliky" - kukuřice se tak uvnitř popkornovače nepřipálí a dobře se promíchá. Na poklopu jsou umístěny otvory, které zajišťují odvod vlhkosti při pražení kukuřice - popcorn je tak lehký a křupavý.

Popkornovač Whirley-Pop Original Silver se velmi snadno a rychle čistí a díky svým rozměrům Vám stačí malý prostor pro jeho skladování.

Popkornovač Whirley-Pop Original Silver dokáže připravit neochucený (slaný) popcorn ze 100g kukuřice. V případě výroby sladkého popcornu je možné připravit popcorn z 50g kukuřice.

Obsah balení:

  • popkornovač Whirley-Pop Original Silver
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu slaného popcornu v popkornovači Whirley-Pop Original Silver

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené. Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 100g kukuřice butterfly a zavřete víko popkornovače. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutách. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Upraženou kukuřici (popcorn) lehce osolte a dle Vaší chuti posypejte kořenící směsí (doporučené dávkování 10g kořenící směsi na 100g kukuřice) a důkladně promíchejteKořenící směs a sůl dávejte vždy až na upraženou kukuřici - hotový popcorn. Pokud Vám kořenící směs na popcornu málo "drží", zkuste při pražení kukuřice použít více tuku (oleje). Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte.

Návod na přípravu sladkého popcornu v popkornovači Whirley-Pop Original Silver

Do popkornovače nalijte 4 polévkové lžíce oleje a dejte na zapnutý sporák. Po celou dobu pražení popcornu a prvotního "rozpálení" oleje musí být víko popkornovače zavřené. Jakmile se olej rozpálí (cca po 1-2 minutách) nasypte dovnitř 50g kukuřice typu mushroom a 20g ochuceného cukru pro výrobu popcornu. Pomalu a průběžně otáčejte klikou po celou dobu pražení kukuřice. Celá dávka kukuřice je vypukaná po cca 3-4 minutách. Jakmile začne pukání kukuřice zpomalovat, odstavte popkornovač ze sporáku. Opatrně odklopte horní víko popkornovače a hotový popcorn přesypte do servírovací mísy. Do kotlíku nedávejte více než uvedených 20g cukru! Uvedené časové lhůty jsou pouze orientační - závisí na jakém sporáku popkornovač používáte.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Materiál: hliník, dřevěná rukojeť
Rozměry (V x Š x H): cca 20 x 45 x 25cm
Hmotnost přístroje: 0,628kg
Max. dávka kukuřice: 50g/100g
Druh spotřebiče: Popcornovače

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.