Popkornovač Retro Classic

Domácí popkornovač v jedinečném retro stylu, se kterým připravíte pravý sladký (i slaný) popcorn u Vás doma během pár okamžiků

Více informací

1 829 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 1829 b.


Popkornovač Retro Classic

Popkornovač Retro Classic je v podstatě "menším bráškou" klasického výrobníku popcornu. Oproti jiným domácím popkornovačům dokáže tento přístroj vyrábět i sladký popcorn. Během pár minut si doma připravíte čerstvý sladký popcorn. Dáváte-li však přednost slanému popcornu, tak i ten připravíte velice snadno.

Popkornovač Retro Classic má kvalitní nerezový kotlík a je vybaven působivým vnitřním osvětlením, které dotvoří atmosféru vyjímečného večera.

Popkornovač Retro Classic dokáže připravit popcorn z cca 50g kukuřice. Pro výrobu tohoto množství popcornu stačí pouze jedna odměrka oleje nebo tuku. Po upražení popcornu pouze snadno "převrátíte" kotlík a hotový popcorn již máte nachystaný v misce. Rukojeť na vyprázdnění kotlíku je na vnější straně přístroje - vyprázdnění kotlíku je tak mnohem snažší a bezpečnější než u jiných přístrojů na popcorn. Hlavní dvířka popkornovače jsou na magnet.

Další nespornou výhodou tohoto popkornovače oproti jiným modelům je servírovací miska, která je součástí popkornovače. Po upražení popcornu pouze snadno "převrátíte" kotlík a hotový popcorn již máte nachystaný v misce.

Obsah balení:

  • popkornovač Retro Classic
  • odměrka na kukuřici
  • odměrka na olej
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Retro Classic

Popkornovač nechte podle návodu k obsluze 3-4 minuty nahřát. Poté jej vypněte a do kotlíku nalijte 1 odměrku oleje (odměrka je součástí balení) a přidejte 1 "zarovnanou" odměrku (také je součástí balení) kukuřice. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Poté popkornovač zapněte a počkejte než kukuřice vypuká. Jakmile přestane kukuřice pukat, popkornovač vypněte a vyklopte kotlík s vypukaným popcornem. Do kotlíku přístroje nesypte žádné slané příchutě, sůl ani jiné koření. Tyto suroviny je potřeba smíchat až s vypukaným popcornem.

Návod na přípravu sladkého popcornu v popkornovači Retro Classic

Popkornovač nechte podle návodu k obsluze 3-4 minuty nahřát. Poté jej vypněte a do kotlíku nalijte 1 a půl odměrky oleje (je součástí balení) a přidejte 1 "zarovnanou" odměrku (také je součástí balení) kukuřice typu mushroom a 20g ochuceného cukru a popkornovač opět zapněte. Jakmile přestane kukuřice pukat, popkornovač vypněte a vyklopte kotlík s vypukaným popcornem. Tento postup je odzkoušen s námi dodávanou kukuřicí a cukrem. Do kotlíku nedávejte více než uvedených 20g cukru! Dbejte zvýšené opatrnosti a před konzumací popcornu počkejte, než zchládne.

Video: Popkornovač Retro Classic

Parametry produktu
Popkornovač Retro Classic:

Rozměry (V x Š x H)39,5 x 24 x 28 cm
Hmotnost2,99 kg
Max. příkon330 - 360 W
Max. dávka kukuřice50 g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Retro Classic

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Retro Classic

Velikost souboru: 281.08kb

Zboží související s tímto produktem: