Popkornovač Guzzanti GZ 130

Domácí popkornovač v retro stylu pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn z 50g kukuřice bez použití oleje

Více informací

799 Kč

Dočasně vyprodáno

Nákupem získáte: 799 b.


Domácí popkornovač Guzzanti GZ 130

Popkornovač Guzzanti GZ 130 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním retro stylem z 50. let minulého století. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn.

Popkornovač Guzzanti GZ 130 dokáže připravit popcorn z 50g kukuřice. Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Obsah balení:

  • popkornovač Guzzanti GZ 130
  • víko popkornovače (slouží současně jako odměrka na kukuřici)
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Guzzanti GZ 130

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Popkornovač Guzzanti GZ 130 dokáže vyrobit popcorn z 50g kukuřice. Pro dávkování správného množství kukuřice použijte víko popkornovače. (zrna by měly překrýt prostor víka jednolitou vrstvou, což je cca 50 - 55g kukuřice na popcorn). Připravte si misku, kterou položte k čelní straně popkornovače. Do popkornovače nasypte kukuřici, zakryjte jej víkem a zapněte jej. Během pár okamžiků je popcorn hotový. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Návod pro přípravu popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

VIDEO: Popkornovač Guzzanti GZ 130

Parametry produktu
Popkornovač Guzzanti GZ 130:

Rozměry (V x Š x H)28,5 x 22 x 17,5 cm
Hmotnost1,1 kg
Barvačervená
Max. příkon1200 W
Max. dávka kukuřice50 g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Guzzanti GZ 130

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Guzzanti GZ 130

Velikost souboru: 2.37Mb

Zboží související s tímto produktem: