Palačinky sladké - sypká směs (500g)

Prášková směs pro přípravu sladkého palačinkového těsta, balení 500g

Více informací

69 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 69 b.


Palačinky sladké - sypká směs (500g)

Prášková směs pro přípravu vynikajících sladkých palačinek. Stačí pouze smíchat s vodou a během pár okamžiků máte připravené těsto ke smažení. Ideální pro přípravu tenkých francouzských palačinek - crêpes.

Náš tip

Pro ozdobení a dochucení doporučujeme přikoupit některý z toppingů (polev) z naší nabídky!

Balení směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě palačinek se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu tenkých, křupavých palačinek. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu palačinek s touto směsí.

Návod na přípravu palačinek

Tento postup je odzkoušený s námi prodávaným palačinkovačem Steba CR 32. Nejdříve si připravte palačinkové těsto: 500g směsi řádně rozmíchejte v 900ml - 960ml vlažné vody. Zapněte palačinkovač na stupeň č. 2 a počkejte, až se rozehřeje. Následně jej velmi lehce potřete olejem a nalijte dávku palačinkového těsta. Těsto co nejrychleji po palačinkovači rozetřete kruhovým pohybem pomocí dřevěného roztírače (je součástí balení palačinkovače). Snažte se těsto rozetřít tak, aby palačinka byla ve výsledku co nejvíce tenká. Pokud se Vám prvních pár pokusů nepovede, nezoufejte. Po několika dalších pokusech již dostanete ten správný grif "do ruky" a budete palačinky připravovat jako profesionál. Nechte palačinku péct do té doby, než její povrch přestane být "tekutý". Poté ji pomocí dřevěné obracečky (také je součástí balení palačinkovače) otočte a pečte dokud rovněž není hotová. Pro co největší chuťový požitek doporučujeme palačinky péct lehce do křupava. Palačinky je možné servírovat prakticky s čímkoliv co máte rádi. Nám se nejvíce osvědčily s meruňkovou marmeládou, vanilkovou zmrzlinou, šlehačkou a kompotovanými mandarinkami. Přejeme Vám dobrou chuť :0)

Pro ochucení doporučujeme použít sladký Agave sirup z naší nabídky!

Složení

pšeničná mouka, sušené mléko odtučněné, sušená vejce, cukr, sůl

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1519 kJ/362 kcal
  • tuky 3,5 g, z toho mastné nasycené kyseliny 0,8 g
  • sacharidy 65 g z toho cukry 13 g
  • bílkoviny 17 g
  • sůl 0,45 g

Parametry produktu
Palačinky sladké - sypká směs (500g):

Balení500 g
Vyrobeno vČR
Příchuťsladká
Doporučené skladováníSkladujte v suchu, chraňte před teplem.
Mísící poměrobsah sáčku smíchejte s 900ml - 960ml vlažné vody
Druhpalačinky

Zboží související s tímto produktem: