Sůl s máslovým aroma na popcorn (200g)

Speciální, jemně mletá sůl s máslovým aroma na ochucení popcornu, balení 200g

Více informací

45 Kč(225 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 45 b.


Sůl s máslovým aroma na popcorn (200g)

Extra jemně namletá kamenná sůl s máslovým aroma pro přípravu slaného popcornu. Díky své jemné konzistenci sůl neodpadává z popcornu, ale zůstane na jeho povrchu - popcorn je tak rovnoměrně slaný. Tato sůl je vhodná i např. pro ochucení domácích smažených bramborových lupínků.

Balení soli

Sůl je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností soli, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu popcornu s touto směsí.

Návod na přípravu slaného popcornu

Pro přípravu popcornu s touto příchutí použijte kukuřici typu butterfly. Upražte jednu dávku (100g kukuřice) čerstvého popcornu a ochuťte cca 2g soli, poté důkladně promíchejte. 

V případě, že pro pražení popcornu používáte horkovzdušný popkornovač, doporučujeme nejprve vypukaný popcorn promíchat s trochou oleje nebo rozpuštěného másla. Nejlepšího výsledku dosáhnete při použití OLEJE VE SPREJI. A teprve poté do popcornu přimíchat sůl - díky oleji se sůl lépe spojí s popcornem. Vždy je nezbytné ochucovat až vypukaný popcorn, mimo popkornovač.

Složení

sůl, přírodní máslové aroma (obsahuje mléko), aroma, barvivo (riboflavin).

Alergeny

Může obsahovat stopy vajec a obilnin obsahujících lepek.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 23 kJ/5 kcal
  • tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
  • sacharidy 1,2 g z toho cukry <0,1 g
  • bílkoviny <0,1 g
  • sůl 93,6 g

Parametry produktu
Sůl s máslovým aroma na popcorn (200g):

Balení200g (±3%)
Vyrobeno vEU
Příchuťmáslová sůl
Doporučené množství na 100g kukuřice2g
Doporučené skladováníSkladujte v temnu a suchu, chraňte před teplem

Zboží související s tímto produktem: