Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml)

Slunečnicový olej ve spreji, vhodný pro ochucení popcornu a přípravu přístrojů pro pečení (vafle, donuty, palačinky...), objem 300ml

Více informací

149 Kč(497 Kč / l)

máme na skladě

Nákupem získáte: 149 b.


Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml)

Slunečnicový olej ve spreji, který je ideální pro dochucování popcornu a přípravu přístrojů na pečení z naší nabídky (vafle, donuty, palačinky...). Olej ve spreji je samozřejmě možné použít i pro vymazávání pečících plechů, forem a dalšího nádobí při "běžném" vaření doma v kuchyni.

Dochucování popcornu

Olej ve spreji oceníte zejména v situaci, kdy pro pražení kukuřice používáte popkornovač do mikrovlnné trouby, nebo popkornovač, který popcorn praží pomocí horkého vzduchu. Takto připravený popcorn neobsahuje žádný tuk a proto se na něj sůl, či jiné další slané příchutě pořádně nenabalí - většina ochucovací směsi Vám zůstane v misce a popcorn nebude ochucený dle Vašich představ a očekávání. Upražený, suchý popcorn postřikejte olejem a promíchejte. Dle potřeby toto zopakujte a poté přidejte slané příchutě na popcorn. Pak popcorn ještě jednou promíchejte a je hotovo. Vypukaný popcorn se Vám pěkně obalí solí i kořenící směsí.

Příprava strojů na pečení

Olej ve spreji je rovněž ideálním pomocníkem pro přístroje na pečení v naší nabídce:

Pečící plochy není potřeba vymazávat máslem či jiným tukem. Stačí pouze nastříkat tenkou vrstvu oleje ze spreje. Před použitím nádobu řádně protřepejte. Ze vzdálenost 20 - 30cm pečící plochu vystříkejte.

Složení

Propan/butan (E943a, E943b, E944), slunečnicový olej, sojový lecitin

Alergeny:

Soja

Průměrné nutriční hodnoty ve 100ml

  • energie 2862kJ
  • protein 2,5g
  • glykemické uhlovodíky 0,6g
  • tuky 75,9g z toho nasycené tuky 13,7g
  • vláknina 0,2g
  • sodík 0,008g
  • cholesterol <0,005mg

Upozornění

Nebezpečí - extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám přesahujícím 50°C. Chraňte před teplem (jiskrami), otevřeným plamenem/horkými povrchy. Při používání nekuřte. Nádobu neprorážejte ani nespalujte, i když už je prázdná. Olej nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. 70% hmotnosti náplně je hořlavých. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Parametry produktu
Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml):

Balení300ml (190g) ve spreji

Zboží související s tímto produktem: