Výrobník cukrové vaty Ariete ART 2973/01 (modrý)

Značka: Ariete
1 699 Kč
máme na skladě
Možnosti doručení

Domácí výrobník cukrové vaty v retro stylu, se kterým si sami doma, rychle a pohodlně, vyrobíte voňavou cukrovou vatu, modrá barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobník cukrové vaty Ariete ART 2973/01 (modrý)

Výrobník cukrové vaty Ariete ART 2973 je ideálním pomocníkem pro snadnou a rychlou přípravu voňavé domácí cukrové vaty. Stačí nasypat cukr, zapnout přístroj a během pár okamžiků doma vykouzlíte pouťovou atmosféru.

Tento přístroj je skvělým doplňkem vašich oslav, svátečních příležitostí a párty. Vaše děti to jistě ocení. Po dokončení cukrové vaty se může stroj velice snadno a jednoduše rozebrat, vyčistit a složit.

Obsah balení:

  • výrobník cukrové vaty
  • odměrka na správné dávkování cukru
  • návod v českém jazyce
  • 4x "kornouty" na odebírání hotové vaty

Náš tip

K výrobníku cukrové vaty doporučujeme přikoupit speciální, hranaté špejle, se kterými se vyrobená vata podstatně lépe namotává.

V přípravě domácího cukrové vaty se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí cukrové vaty.

Návod na přípravu cukrové vaty s výrobníkem Ariete ART 2973/01 (modrý)

Před přípravou první porce cukrové vaty nechejte zhruba 5 minut výrobník cukrové vaty nahřát a pak jej vypněte. Poté pomocí dodávané odměrky nasypte do středové "hlavy" výrobníku vaty cukr - počkejte až se "hlava" zcela zastaví. Doporučujeme necelou odměrku (cca 10g). Je důležité, aby byl cukr rovnoměrně rozprostřen. Připravte si špejli, na kterou budete vyrobenou cukrovou vatu namotávat. Vhodné jsou dřevěné hranaté špejle z naší nabídky, na které se vata velmi dobře namotává. Zapněte výrobník a během pár okamžiků se začne tvořit cukrová vata, kterou namotávejte na špejli dle tohoto postupu: Držte špejli ve svislé poloze, otočte ji několikrát zevnitř kolem mísy. Pak špejli položte vodorovně a otáčejte s ní nad rotující hlavou a navíjejte tak cukrovou vatu. Když je cukrová vata hotová, výrobník vypněte. Pro výrobu další cukrové vaty postup opakujte.

VIDEO: Výrobník cukrové vaty Ariete ART 2973/01 (modrý)

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístroje na cukrovou vatu
Záruka: 2 roky
Rozměry (V x Š x H): cca 27x28x28cm
Hmotnost přístroje: 1,8kg
Max. příkon: 500 W
Doporučená dávka cukru: 10g
Barva: modrá

Výrobník cukrové vaty Ariete ART 2973/01 (modrý)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.