Příchuť na popcorn Šunka (50g)

Prášková směs pro ochucení popcornu s příchutí šunka, balení 50g

Více informací

60 Kč(1 200 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 60 b.


Příchuť na popcorn Šunka (50g)

Kořenící směs v prášku s příchutí "šunka" pro ochucení popcornu. Jedno balení kořenící směsi vystačí na 5 porcí upraženého popcornu (při doporučeném dávkování 100g kukuřice/1porce).

Balení kořenící směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností ochucovací směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu popcornu s touto směsí.

Návod na přípravu popcornu s kořenící směsí Šunka

Pro přípravu popcornu s touto příchutí použijte kukuřici typu butterfly. Upražte jednu dávku (100g kukuřice) čerstvého popcornu a lehce jej osolte a promíchejte. Poté do popcornu nasypejte 10g kořenící směsi a opět důkladně promíchejte.

V případě, že pro pražení popcornu používáte horkovzdušný popkornovač, doporučujeme nejprve vypukaný popcorn promíchat s trochou oleje nebo rozpuštěného másla. Nejlepšího výsledku dosáhnete při použití OLEJE VE SPREJI. A teprve poté do popcornu přimíchat kořenící směs a sůl - díky oleji se směs dobře spojí s popcornem a můžete si tak vychutnat její plnou chuť. Vždy je nezbytné ochucovat až vypukaný popcorn, mimo popkornovač.

Složení

šunkové a uzené aroma, sůl, přírodní a přírodně identické aroma, ochucovadlo E-621 E631, E627, laktóza, rostlinný olej (řepka), protispékavá látka E551, propylenglykol E1520.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1979 kJ/427 kcal
  • tuky 20 g z toho nasycené mastné kyseliny 9 g
  • sacharidy 64,4 g z toho cukry 1,5 g
  • protein 6,6 g
  • sůl 1,6 g

Parametry produktu
Příchuť na popcorn Šunka (50g):

Balení50g (±3%)
Vyrobeno vEU
Příchuťšunka
Doporučené množství na 100g kukuřice10g
Doporučené skladováníSkladujte v temnu a suchu

Zboží související s tímto produktem: