Příchuť na popcorn a krekry Pizza (200g)

Prášková směs pro ochucení popcornu a krekrů s příchutí rajčat a oregana, balení 50g

Více informací

220 Kč(1 100 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 220 b.


Příchuť na popcorn a krekry Pizza (200g)

Kořenící směs v prášku s příchutí rajčat a oregana pro ochucení popcornu a krekrů na smažení. Jedno balení kořenící směsi vystačí na 20 porcí upraženého popcornu (při doporučeném dávkování 100g kukuřice/1porce).

Balení kořenící směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností ochucovací směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu popcornu s touto směsí.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu popcornu s kořenící směsí Pizza

Pro přípravu popcornu s touto příchutí použijte kukuřici typu butterfly. Upražte jednu dávku (100g kukuřice) čerstvého popcornu a lehce jej osolte a promíchejte. Poté do popcornu nasypejte 10g kořenící směsi a opět důkladně promíchejte.

V případě, že pro pražení popcornu používáte horkovzdušný popkornovač, doporučujeme nejprve vypukaný popcorn promíchat s trochou oleje nebo rozpuštěného másla. Nejlepšího výsledku dosáhnete při použití OLEJE VE SPREJI. A teprve poté do popcornu přimíchat kořenící směs a sůl - díky oleji se směs dobře spojí s popcornem a můžete si tak vychutnat její plnou chuť. Vždy je nezbytné ochucovat až vypukaný popcorn, mimo popkornovač.

Složení

sůl, maltodextrin, sušená rajčata, přírodní rajčatové aroma, sušená mletá cibule, sušené mléko, sušený sýrový prášek, antioxidant E330 (kyselina citronová), extrakt z oregana, extrakt ze sladké papriky.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 800,13 kJ/188,55 kcal
  • tuky 0,96 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,39 g
  • sacharidy 40,33 g z toho cukry 5,44 g
  • protein 4,63 g
  • sůl 44,05 g

Parametry produktu
Příchuť na popcorn a krekry Pizza (200g):

Balení200g (±3%)
Vyrobeno vEU
Příchuťrajčata a oregano
Doporučené množství na 100g kukuřice10g
Doporučené skladováníSkladujte v temnu a suchu.

Zboží související s tímto produktem: