Popkornovač R.B. Easy Cinema

Domácí popkornovač se kterým připravíte popcorn až ze 100g kukuřice, popkornovač je dodáván s praktickou servírovací mísou

Více informací

1 379 Kč

Dočasně vyprodáno

Nákupem získáte: 1379 b.


Popkornovač R.B. Easy Cinema je dočasně vyprodaný - jako alternativní model doporučujeme Popkornovač Livoo DOM376:

https://www.popkornovac.cz/popkornovac-livoo-dom376-551.html

Popkornovač R.B. Easy Cinema

Nejprodávanější typ popkornovače pro domácí přípravu slaného popcornu. Popkornovač R.B. Easy Cinema Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním provedením. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn.

Popkornovač R.B. Easy Cinema využívá halogenové ohřívání a má teflonový povlak, který zajistí rovnoměrné vypukání kukuřice při ideální teplotě.

Popkornovač R.B. Easy Cinema dokáže připravit popcorn z cca 80 - 100g zrn kukuřice. Pro výrobu tohoto množství popcornu stačí pouze dvě polévkové lžičky oleje nebo tuku. Další nespornou výhodou tohoto popkornovače oproti jiným modelům je servírovací miska, která je součástí popkornovače. Po upražení popcornu celý popkornovač jednoduše "převrátíte" a hotový popcorn již máte nachystaný v misce.

Obsah balení:

  • popkornovač R.B. Easy Cinema
  • servírovací miska
  • návod v českém jazyce

Aby byla zajištěna ochrana přístroje při přepravě, je mezi plotnou a tělem přístroje umístěn karton, který zabrání poškození spodní strany plotny. Tento karton musíte před prvním použitím vyjmout!!!

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači R.B. Easy Cinema

Do popkornovače rovnoměrně nasypte dávku kukuřice (80 - 100g) a zalejte olejem (2 polévkové lžíce). Popkornovač zakryjte servírovací miskou - nezpomeňte z misky sundat odnímatelné dno!!! Při pražení popcornu by neměla kudy unikat vzniklá pára. Zapněte popkornovač a během několika minut bude popcorn hotový. Jakmile je kukuřice vypukaná, vypněte popkornovač, na servírovací misku vraťte odnímatelné dno a za použití kuchyňských rukavic nebo utěrky popkornovač překlopte...a popcorn je hotový. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Návod pro přípravu popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

VIDEO: Popkornovač R.B. Easy Cinema

Parametry produktu
Popkornovač R.B. Easy Cinema:

Hmotnost1,5 kg
Barvačervená
Max. příkon1000 W
Max. dávka kukuřice100 g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití R.B. Easy

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači R.B. Easy

Velikost souboru: 414.17kb

Zboží související s tímto produktem: