VÁNOCE - UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek a vytížení přepravních společností v tomto předvánočním období, můžou být objednávky expedovány s 2-3 denním zpožděním. Nejzažší termín pro objednání, abychom stihli Vaše objednávky doručit do Vánoc je 13. prosinec 2019. Děkujeme za pochopení. Váš Popkornovač.cz
Novinka Popkornovač Guzzanti GZ 134

Popkornovač Guzzanti GZ 134

Domácí popkornovač s praktickou servírovací mísou pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn z 80g kukuřice bez použití oleje

Více informací

999 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 999 b.


Popkornovač Guzzanti GZ 134

Popkornovač Guzzanti GZ 134 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním stylem a netradičním zpracováním. Oproti jiným modelům je součástí popkornovače praktická servírovací miska. Po upražení kukuřice jednoduše misku s popcornem sundáte z přístroje a můžete si vychutnávat čerstvý, voňavý popcorn.

Popkornovač Guzzanti GZ 134 dokáže připravit popcorn z 80g kukuřice. Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Obsah balení:

  • popkornovač Guzzanti GZ 134
  • odměrka
  • miska
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Guzzanti GZ 134

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Popkornovač Guzzanti GZ 134 dokáže vyrobit popcorn z 80g kukuřice. Pro dávkování správného množství kukuřice použijte odměrku, které je součástí balení (plná - "zarovnaná" odměrka je cca 80g). Dle návodu složte přístroj, nasypejte do něj kukuřici a nasaďte horní kryt přístroje. Popkornovač zapněte - během necelých dvou minut je kukuřice vypukaná. Sundejte horní kryt a z přístroje vyjměte misku s vypukovaným popcornem. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Návod pro přípravu popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

VIDEO: Popkornovač Guzzanti GZ 134

Parametry produktu
Popkornovač Guzzanti GZ 134:

Rozměry (V x Š x H)27 x 28,5 x 28,5cm
Hmotnost1,4kg
Barvačervená
Max. příkon1200W
Max. dávka kukuřice80g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Guzzanti GZ 134

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Guzzanti GZ 134

Velikost souboru: 1.65Mb

Zboží související s tímto produktem: