Popkornovač Guzzanti GZ 134

Domácí popkornovač s praktickou servírovací mísou pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn z 80g kukuřice bez použití oleje

Více informací

999 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 999 b.


Popkornovač Guzzanti GZ 134

Popkornovač Guzzanti GZ 134 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním stylem a netradičním zpracováním. Oproti jiným modelům je součástí popkornovače praktická servírovací miska. Po upražení kukuřice jednoduše misku s popcornem sundáte z přístroje a můžete si vychutnávat čerstvý, voňavý popcorn.

Popkornovač Guzzanti GZ 134 dokáže připravit popcorn z 80g kukuřice. Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Obsah balení:

  • popkornovač Guzzanti GZ 134
  • odměrka
  • miska
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Guzzanti GZ 134

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Popkornovač Guzzanti GZ 134 dokáže vyrobit popcorn z 80g kukuřice. Pro dávkování správného množství kukuřice použijte odměrku, které je součástí balení (plná - "zarovnaná" odměrka je cca 80g). Dle návodu složte přístroj, nasypejte do něj kukuřici a nasaďte horní kryt přístroje. Popkornovač zapněte - během necelých dvou minut je kukuřice vypukaná. Sundejte horní kryt a z přístroje vyjměte misku s vypukovaným popcornem. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Návod pro přípravu popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

VIDEO: Popkornovač Guzzanti GZ 134

Parametry produktu
Popkornovač Guzzanti GZ 134:

Rozměry (V x Š x H)27 x 28,5 x 28,5cm
Hmotnost1,4kg
Barvačervená
Max. příkon1200W
Max. dávka kukuřice80g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Guzzanti GZ 134

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Guzzanti GZ 134

Velikost souboru: 1.65Mb

Zboží související s tímto produktem: