Kukuřice na popcorn Premium butterfly (2kg)

Velmi kvalitní kukuřice s vysokou pukavostí pro výrobu čerstvého slaného popcornu, balení 2x1kg

Více informací

269 Kč(135 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 269 b.


Kukuřice na popcorn Premium butterfly (2kg)

Kukuřice s vysokou pukavostí (1:44) určená pro přípravu čerstvého popcornu. Kukuřice má kvalitně ošetřené zrno rovnoměrné velikosti a kvalitní povrchové vrstvy slupky. Kukuřice se řadí do kategorie  "butterfly" - po vypukání má "motýlkovitý" (hvězdicovitý) tvar. Tento typ kukuřice je vhodný zejména na výrobu čerstvého slaného popcornu. Stejný druh kukuřice se používá v profesionálních výrobnících na popcorn. Z této kukuřice se vyrábí popcorn např. ve známých řetezcích multikin nebo jej používají prodejci čerstvého popcornu. Při doporučeném dávkování 100g kukuřice na jedno pražení je možné z tohoto balení vyrobit 20 porcí čerstvého popcornu. Kukuřice je vhodná pro všechny typy domácích výrobníků popcornu - popkornovačů. Kukuřice je balena ve 2 sáčcích po 1kg.

Kukuřice na popcorn Premium butterfly nepochází z geneticky modifikovaného osiva.

Balení kukuřice

Kukuřice je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností kukuřice, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu. Kukuřici jsme testovali se všemi námi nabízenými příchutěmi i výrobníku popcornu.

Kukuřice na popcorn Premium butterfly je vhodná pro použití s těmito příchutěmi:

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu Kukuřice na popcorn Premium butterfly

Tento druh kukuřice na popcorn je díky své kvalitě a vysoké pukavosti vhodný pro všechny typy domácích popkornovačů. Návod na přípravu v námi nabízených popkornovačích je vždy uveden v popisu každého popkornovače v e-shopu.

Složení

kukuřice na popcorn - Zea mays 100% (vypěstováno z osiva, které není geneticky upravované - modifikované)

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g

  • energetická hodnota 1421 kJ/337 kcal
  • tuky 4,2 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,5 g
  • sacharidy 59,0 g z toho cukry 0,6 g
  • bílkoviny 9,3 g
  • sůl < 0,01 g

Parametry produktu
Kukuřice na popcorn Premium butterfly (2kg):

Balení2 x 1kg (±1%)
Expanze (pukavost)1:44
Vlhkost12,5%-14,5%
Počet zrn na 10g55 - 65ks
Země původuEU
Typ kukuřicebutterfly
Doporučené skladováníSkladujte v suchu, chraňte před teplem.
GMOnení geneticky modifikované (nepochází z geneticky modifikovaného osiva)

Zboží související s tímto produktem: