Krekry na smažení Medvídek 1kg

Polotovar, ze kterého si během pár okamžiků usmažíte skvělé a čerstvé krekry, tvar medvídek, balení 1kg

Více informací

149 Kč(149 Kč / kg)

Dočasně vyprodáno

Nákupem získáte: 149 b.


Krekry na smažení Medvídek 1kg

Připravit si doma čerstvé a křupavé krekry, podle vlastní chuti, nebylo nikdy snažší. Polotovar určený ke smažení stačí pouze vložit do rozpáleného oleje a během několika vteřin máte usmaženo tolik krekrů, kolik jen sníte :0) Krekry si tak doma usmažíte rychle, velmi jednoduše a hlavně levně. Navíc si u nás můžete přikoupit i speciální soli a příchutě, kterými krekry ochutíte a získáte tak jedinečné krekry, které jinde neseženete.

Balení krekrů

Krekry jsou baleny v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udrží své vlastnosti i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností polotovaru, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácích krekrů se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvých domácích krekrů.

Návod na přípravu krekrů

Krekry doporučujeme smažit ve fritovacím hrnci/frizéze (je vhodnější díky termostatu, který umožňuje nastavit přesnou teplotu), ale je možné použít i klasický hrnec či pánvičku. Olej rozehřejte na 195°C (±5°C) a opatrně do něj vložte hrst krekrů. Krekry smažte po dobu 8 vteřin (±3 vteřiny). Jakmile jsou krekry hotové, zvětší se jejich objem a vyplavou na povrch. Vzhledem k tomu, že čas ke smažení je velmi krátký, doporučujeme mít před smažením připravenou po ruce naběračku (ideálně děrovanou, abyste s krekry nenabrali i olej). Po vytažení doporučujeme krekry položit na talíř, na kterém je položený ubrousek, který vsákne zbytek oleje z krekrů. Nyní stačí krekry lehce osolit a dochutit některou z výtečných příchutí z naší nabídky. Po přidání soli a příchutí na krekry, doporučujeme krekry promíchat, aby se sůl a příchuť s krekry dobře spojila.

Můžete si vybrat z těchto příchutí:

Video: Krekry na smažení Medvídek 1kg

Složení

bramborový škrob, bramborové vločky, pšeničná mouka, kukuřičná mouka, cukr, sůl, řepkový olej.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g

  • energetická hodnota 1428 kJ/339 kcal
  • tuky 1,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g
  • sacharidy 77 g z toho cukry 4,8 g
  • bílkoviny 4,3 g
  • sůl 2,0 g

Parametry produktu
Krekry na smažení Medvídek 1kg:

Balení1kg (±3%)
Vyrobeno vEU
Doporučené skladováníSkladujte v suchu, chraňte před teplem.
Tvarmedvídek
Teplota oleje pro smažení195°C (±5°C)
Čas smažení8 vteřin (±3s)

Zboží související s tímto produktem: