Kukuřice na popcorn Bzenec

V naší nabídce naleznete pouze vysoce kvalitní kukuřici, určenou pro výrobu popcornu - stejný druh kukuřice se použivá v profesionálních výrobnících na popcorn. Z této kukuřice se vyrábí popcorn např. ve známých řetezcích multikin nebo jej používají prodejci čerstvého popcornu. Pro pražení popcornu se používají dva typy kukuřičných zrn - "butterfly" a "mushroom". Kukuřice typu "butterfly" má po vypukání klasický, motýlkovitý (hvězdicovitý) tvar a je vhodná zejména na výrobu slaného popcornu. Kukuřice na popcorn typu "mushroom" má po vypukání kulatý (hříbkovitý) tvar. Tento typ kukuřice je díky svým vlastnostem ideální pro výrobu sladkého popcornu. Oba dva typy kukuřice jsou vhodné pro použití v domácích popkornovačích. Upražený popcorn si můžete ochutit dle vlastní fantazie, nebo použít některou z námi doporučených příchutí (šunka, cheddar, paprika,...), které můžete zakoupit v našem internetovém obchodě v kategorii příchutě na popcorn.

Objednané zboží si nechejte zaslat na výdejní místo Zásilkovny ve Vašem městě, kde si jej pohodlně vyzvednete.

Zásilkovna (výdejní místa)

Objednané zboží dodáme na Vámi zvolené výdejní místo, kde si zásilku osobně vyzvednete. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Zásilkovna - výdejní místa

Zásilka bude dodána na Vámi požadované výdejní místo, kde si ji osobně vyzvednete. Lze si vybrat z více než 1100 výdejních míst po celé ČR. Jedná se o nejlevnější a také nejoblíbenější způsob dodání zboží z našeho e-shopu. Stav doručování Vaší zásilky můžete sledovat na tomto odkazu.

Cena dopravy:

  • při platbě bankovním převodem: 64,00Kč
  • při platbě přes platební bránu GoPay: 64,00Kč
  • při platbě dobírkou: 79,00Kč

Upozornění: Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky, jejichž celková hmotnost nepřesáhne 5kg.

Kompletní seznam poboček (výdejních míst) Zásilkovny včetně kontaktů a otevírací doby naleznete na tomto odkazu: >> Výdejní místa Zásilkovna <<