Možnosti dopravy a platby za zboží v internetovém obchodě Popkornovač.cz

Zboží zakoupené v našem e-shopu si můžete nechat zaslat Českou poštou, kurýrem DPD, nebo si jej můžete osobně vyzvednout na některém z výdejních míst v síti Zásilkovna.

Zásilky jsou standartně doručovány do 2-3 pracovních dnů od expedice.

Zásilkovna (výdejní místa)

Objednané zboží dodáme na Vámi zvolené výdejní místo, kde si zásilku osobně vyzvednete. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Zásilkovna - výdejní místa

Zásilka bude dodána na Vámi požadované výdejní místo, kde si ji osobně vyzvednete. Lze si vybrat z více než 1100 výdejních míst po celé ČR. Jedná se o nejlevnější a také nejoblíbenějí způsob dodání zboží z našeho e-shopu. Stav doručování Vaší zásilky můžete sledovat na tomto odkazu.

Cena dopravy:

  • při platbě bankovním převodem: 58,00Kč
  • při platbě přes platební bránu GoPay: 58,00Kč
  • při platbě dobírkou: 73,00Kč

Upozornění: Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky, jejichž celková hmotnost nepřesáhne 5kg.


Kurýr DPD

Zásilka bude doručena na Vámi vybranou adresu po celé ČR - je tedy možné si zásilku nechat doručit domů, do zaměstnání, nebo kamkoliv, kam budete potřebovat...

DPD kurýr

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Oznámení o doručení zásilky obdržíte krátkou textovou zprávou (SMS) a e-mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, můžete si zvolit náhradní termín doručení dle Vašeho výběru.

Cena dopravy:

  • při platbě bankovním převodem: 99,00Kč
  • při platbě přes platební bránu GoPay: 99,00Kč
  • při platbě dobírkou: 135,00Kč

Česká pošta

Přijede za Vámi, kam budete chtít (domů, do práce, k babičce...). Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Balík Do ruky

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Cena dopravy:

  • při platbě bankovním převodem: 99,00Kč
  • při platbě přes platební bránu GoPay: 99,00Kč
  • při platbě dobírkou: 135,00Kč