UPOZORNĚNÍ: Vážení zákazníci, z důvodu rekonstrukce bude provoz naší prodejny dne 19.6.2019 omezen pouze na výdej objednávek přijatých prostřednictvím e-shopu. Děkujeme za pochopení. Váš Popkornovač.cz

Možnosti dopravy a platby za zboží v internetovém obchodě Popkornovač.cz

Zboží zakoupené v našem e-shopu si můžete nechat zaslat Českou poštou, kurýrem DPD, nebo si jej můžete osobně vyzvednout na některém z výdejních míst v síti Zásilkovna. Zákazníci z Vyškova a (nejen) jeho blízkého okolí, si můžou objednané zboží vyzvednout osobně na naší vyškovské prodejně.

Zásilky jsou standartně doručovány do 2-3 pracovních dnů od expedice.

Zásilkovna (výdejní místa)

Objednané zboží dodáme na Vámi zvolené výdejní místo, kde si zásilku osobně vyzvednete. Jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni e-mailem a SMS zprávou.

Zásilkovna - výdejní místa

Zásilka bude dodána na Vámi požadované výdejní místo, kde si ji osobně vyzvednete. Lze si vybrat z více než 1100 výdejních míst po celé ČR. Jedná se o nejlevnější a také nejoblíbenější způsob dodání zboží z našeho e-shopu. Stav doručování Vaší zásilky můžete sledovat na tomto odkazu.

Cena dopravy:

 • při platbě bankovním převodem: 64,00Kč
 • při platbě přes platební bránu GoPay: 64,00Kč
 • při platbě dobírkou: 79,00Kč

Upozornění: Tento způsob dopravy je možný pouze pro zásilky, jejichž celková hmotnost nepřesáhne 5kg.


Kurýr DPD

Zásilka bude doručena na Vámi vybranou adresu po celé ČR - je tedy možné si zásilku nechat doručit domů, do zaměstnání, nebo kamkoliv, kam budete potřebovat...

DPD kurýr

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Oznámení o doručení zásilky obdržíte krátkou textovou zprávou (SMS) a e-mailem. V případě, že Vás doručovatel nezastihne, můžete si zvolit náhradní termín doručení dle Vašeho výběru.

Cena dopravy:

 • při platbě bankovním převodem: 99,00Kč
 • při platbě přes platební bránu GoPay: 99,00Kč
 • při platbě dobírkou: 128,00Kč

Česká pošta

Přijede za Vámi, kam budete chtít (domů, do práce, k babičce...). Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

Balík Do ruky

Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

Cena dopravy:

 • při platbě bankovním převodem: 109,00Kč
 • při platbě přes platební bránu GoPay: 109,00Kč
 • při platbě dobírkou: 145,00Kč

Osobní odběr na prodejně Popkornovač.cz ve Vyškově

Objednávku si vyzvednete na prodejně ve Vyškově cestou z práce, při ranní sobotní vycházce, nebo prostě, jak budete potřebovat. Mimo standartní pracovní dobu je možné si domluvit i individuální termín pro vyzvednutí objednaného zboží.

Osobní odběr na prodejně Popkornovač.cz ve Vyškově

Vaši objednávku si můžete vyzvednout na prodejně Popkornovač.cz ve Vyškově. Vždy však prosím vyčkejte, než budete kontaktováni a informováni o tom, že zboží je již připraveno k osobnímu odběru.

Objednané zboží na osobní odběr můžete uhradit těmito způsoby:

 • bankovním převodem
 • platební kartou online
 • při převzetí zboží na prodejně (můžete platit hotově i platební kartou)

>> Adresu, provozní dobu a kontakty na prodejnu naleznete na tomto odkazu <<