Donuty - sypká směs (500g)

Sypká směs pro přípravu sladkého donutového těsta, balení 500g

Více informací

69 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 69 b.


Donuty - sypká směs (500g)

Sypká směs pro přípravu vynikajících koblížků s dírou uprostřed - donutů. Stačí pouze smíchat s vodou a během pár okamžiků máte připravené těsto k pečení.

Balení směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě donutků se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu donutků. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu donutů z námi prodáváné směsi.

Návod na přípravu donutů z hotové směsi

Obsah sáčku se směsí smíchejte s 0,375l vlažné vody. Směs důkladně promíchejte tak, aby v ní nebyly hrudky. Zapněte donutovač Steba CM 3 a nechte jej podle návodu k obsluze nahřát. Jakmile bude přístroj připravený, potřete lehce obě plotny máslem a poté opatrně nalejte do každé "formičky" na donut těsto. Přístroj zavřete a nechte péct cca 6-7minut. Hotové donuty můžete posypat skořicovým cukrem, obalit čokoládou, nebo posypat cukrářským zdobením. Přejeme Vám dobrou chuť!

Složení

pšeničná mouka, cukr, kravské mléko, rostlinný tuk kokosový, sušená vejce, kypřící prášek, emulgátor E471, aroma, sůl

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1503 kJ/355 kcal
  • tuky 3,4 g, z toho mastné nasycené kyseliny 0,8 g
  • sacharidy 66,7 g, z toho cukry 8,2 g
  • bílkoviny 15,7 g
  • sůl 0,8 g

Parametry produktu
Donuty - sypká směs (500g):

Balení500 g
Vyrobeno vČR
Příchuťsladká
Doporučené skladováníSkladujte v suchu, chraňte před teplem.
Mísící poměrObsah sáčku smíchejte s 375 ml vlažné vody.
Druhdonuty

Zboží související s tímto produktem: