Zmrzlinovač s kompresorem DOMO DO9066I

Značka: Domo
ZDARMAZDARMA
c
6 489 Kč
máme na skladě

Výkonný zmrzlinovač s kompresorem pro domácí výrobu zrmzliny, objem 1,5l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zmrzlinovač s kompresorem DOMO DO9066I

Plně automatický výrobník zmrzliny s kompresorem pro domácí použití. Přístroj je vhodný pro výrobu zmrzliny, sorbetů a mražených jogurtů. Díky vestavěnému kompresoru zmrzlinovač "sám" mrazí a není tak potřeba používat předmraženou nádobu, jako je tomu u levnějších typů zmrzlinovačů. Zmrzlinovač má objem chladící nádoby 1,5 litru - dokáže vyrobit až 800g lahodné zmrzliny nebo sorbetu za cca 60min. Rozsah chlazení je v rozmezí -18°C až -37°C. Přístroj se velmi snadno ovládá (4 ovládací tlačítka) a o průběhu výroby zmrzliny (odpočet času do konce, siganlizace zapnutí/chlazení, aktuální teplota) Vás informuje přehledný, modře podsvícený displej. Po dokončení výrobního cyklu zmrzliny přístroj ještě hodinu udržuje zmrzlinu v chladu. Výrobník má průhledné víko s otvorem pro přidávání surovin během výroby zmrzliny. Zmrzlinovač Domo DO9066I je vyroben z nerezového materiálu.

Zmrzlinovač Domo DO9066I je vhodný pro každého, kdo si chce kvalitní domácí zmrzlinu připravovat častěji. Pro občasnou výrobu domácí zmrzliny je vhodnější použít zmrzlinovač s předmraženou nádobou, např. Guzzanti GZ 157.

Pro co nejjednodušší výrobu zmrzliny doporučujeme vyzkoušet některou z nabízených hotových zmrzlinových směsí pro domácí zmrzlinovače.

Obsah balení:

  • výrobník zmrzliny DOMO DO9066I
  • odměrka na suroviny
  • stěrka na hotovou zmrzlinu
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího domácí zmrzliny se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí zmrzliny.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Domo DO9066I s pomocí směsi na zmrzlinu (2kg balení) z naší nabídky

Tento postup (a mísící poměr) je určen pro zmrzlinové směsi (2kg) z naší nabídky. Rozmíchejte cca 240g směsi na zmrzlinu v 600ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Poté nechejte směs 15 minut odstát. Odstátou směs nalijte do zmrzlinovače, který pak dle návodu k obsluze zapněte. Zmrzlina bude po cca 40-60 minutách připravena. Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie.

Pro zmrzlinovače s kompresorem jiných značek je postup přípravy zmrzlinové směsi zcela stejný. Jediný rozdíl však může nastat v případě, že Váš zmrzlinovač má jinak velký objem nádoby. V tom případě bude potřeba pouze upravit množství směsi/vody (mísící poměr 1:2,5 stále zůstává). Pamatujte na to, že při míchání směs nabude, proto by celkové množství použitých surovin (voda, směs, ovoce...) nemělo přesáhnout cca 60% objemu nádoby zmrzlinovače.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výrobníky zmrzliny (zmrzlinovače)
Záruka: 2 roky
Rozměry (V x Š x H): 22 x 26 x 38cm
Hmotnost přístroje: 10,4kg
Max. příkon: 150W
Kapacita: 1,5l
Rozsah mrazících teplot: -18°C až -37°C

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.