Výrobník donutů/muffinů/pop-cakes Steba CM 3

Domácí pekárna s výměnnými plotnami pro rychlé a snadné pečení donutů, muffinů a pop-cakes

Více informací

1 399 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 1399 b.


Výrobník donutů/muffinů/pop-cakes Steba CM 3

S pomocí přístroje Steba CM 3 doma během několika málo okamžiků "vykouzlíte" čerstvé a voňavé muffiny, donuty nebo pop-cakes. Součástí balení jsou 3 typy vyměnitelných ploten z nepřilnavého materiálu - pro každý typ pochoutky jedna dvojice ploten. Plotny jsou velmi snadno vyměnitelné díky "Easy-click-off" systému. Obsluha přístroje je jednoduchá - jakmile je přístroj připravený k použití, rozsvítí se světelná kontrolka. O dobrou stabilitu přístroje během používání se starají protiskluzové, pogumované nožičky.

Obsah balení:

  • donutovač Steba CM 3
  • 3 typy výměnných ploten pro pečení donutů, muffinů a pop-cakes
  • návod v českém jazyce

V přípravě donutků se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu donutků. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu donutů z námi prodáváné směsi.

Návod na přípravu donutů z hotové směsi

Obsah sáčku se směsí pro přípravu donutů smíchejte s 0,375l vlažné vody. Směs důkladně promíchejte tak, aby v ní nebyly hrudky. Zapněte donutovač Steba CM 3 a nechte jej podle návodu k obsluze nahřát. Jakmile bude přístroj připravený, potřete lehce obě plotny máslem a poté opatrně nalejte do každé "formičky" na donut těsto. Přístroj zavřete a nechte péct cca 6-7minut. Hotové donuty můžete posypat skořicovým cukrem, obalit čokoládou, nebo posypat cukrářským zdobením. Přejeme Vám dobrou chuť!

Náš tip: Pro snažší a kvalitnější vymazání pečící plochy doporučujeme použít Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml)

Parametry produktu
Výrobník donutů/muffinů/pop-cakes Steba CM 3:

Rozměry (V x Š x H)10 x 22,5 x 25,5 cm
Hmotnost2,3 kg
Max. příkon800 W
Druh spotřebičekoblihovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Steba CM 3

Návod k použití v českém jazyce k donutovači Steba CM 3

Velikost souboru: 1.87Mb

Zboží související s tímto produktem: