Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine

Domácí výrobník cukrové vaty, voňavou cukrovou vatu doma vytvoříte velmi snadno během pár okamžiků

Více informací

1 199 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 1199 b.


Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine

Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine je ideálním pomocníkem pro snadnou a rychlou přípravu voňavé domácí cukrové vaty. Přístroj stačí zapnout, nasypat cukr a během pár okamžiků doma vykouzlíte pouťovou atmosféru.

Tento přístroj je skvělým doplňkem vašich oslav, svátečních příležitostí a párty. Vaše děti to jistě ocení. Po dokončení cukrové vaty se může stroj velice snadno a jednoduše rozebrat, vyčistit a složit.

Obsah balení:

  • výrobník cukrové vaty
  • odměrka na správné dávkování cukru
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího cukrové vaty se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí cukrové vaty.

Návod na přípravu cukrové vaty s výrobníkem Cotton Candy Machine

Před přípravou první porce cukrové vaty nechejte zhruba 5 minut výrobník cukrové vaty nahřát a pak jej vypněte. Poté pomocí dodávané odměrky nasypte do středové "hlavy" výrobníku vaty cukr - počkejte až se "hlava" zcela zastaví. Doporučujeme necelou odměrku (cca 10g). Je důležité, aby byl cukr rovnoměrně rozprostřen. Připravte si špejli, na kterou budete vyrobenou cukrovou vatu namotávat. Vhodné jsou dřevěné hranaté špejle z naší nabídky, na které se vata velmi dobře namotává. Zapněte výrobník a během pár okamžiků se začne tvořit cukrová vata, kterou namotávejte na špejli dle tohoto postupu: Držte špejli ve svislé poloze, otočte ji několikrát zevnitř kolem mísy. Pak špejli položte vodorovně a otáčejte s ní nad rotující hlavou a navíjejte tak cukrovou vatu. Když je cukrová vata hotová, výrobník vypněte. Pro výrobu další cukrové vaty postup opakujte.

VIDEO: Výrobník cukrové vaty SWEETOO SWE-CCM271 / Cotton Candy Machine

Parametry produktu
Výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine:

Rozměry (V x Š x H)cca 23 x 28 x 25 cm
Hmotnost1,5 kg
Barvačervená
Max. příkon500 W
Doporučená dávka cukru10 g

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Cotton Candy

Návod k použití v českém jazyce k výrobníku cukrové vaty Cotton Candy Machine

Velikost souboru: 481.25kb

Zboží související s tímto produktem: