Vafle sladké - sypká směs (500g)

Prášková směs pro přípravu sladkého vaflového těsta, balení 500g

Více informací

69 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 69 b.


Vafle sladké - sypká směs (500g)

Prášková směs pro přípravu vynikajících sladkých vaflí. Stačí pouze smíchat s vodou a během pár okamžiků máte připravené těsto k pečení. Ideální pro přípravu křupavých belgických vaflí.

Náš tip

Pro ozdobení a dochucení doporučujeme přikoupit některý z toppingů (polev) z naší nabídky!

Balení směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě vaflí se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu vaflí. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu vaflí z námi prodáváných směsí.

Návod na přípravu vaflí

Tento postup je odzkoušen s vaflovačem Steba WE 20 z naší nabídky. Obsah sáčku se směsí pro přípravu vaflí smíchejte s 0,35l vlažné vody. Směs důkladně promíchejte tak, aby v ní nebyly hrudky a nechte 10-15 minut "odpočinout" při pokojové teplotě. Zapněte vaflovač Steba WE 20 a nechte jej podle návodu k obsluze nahřát. Jakmile bude přístroj připravený, potřete lehce obě plotny máslem a zavřete jej. Poté pomocí přiložené odměrky nalijte těsto do přístroje - malé množství těsta by mělo být vidět v tryhtýři. Nechte péct cca 6-7minut, podle toho, jak moc chcete mít vafle křupavé. Doporučujeme servírovat se šlehačkou, zmrzlinou a čerstvým ovocem. Přejeme Vám dobrou chuť!

Složení

pšeničná mouka, cukr, sušené odtučněné mléko,sušená vejce celá, mléčná náhrada ( částečně ztužený palmový tuk, laktóza, mléčná bílkovina) kypřící prášek (pšeničná mouka, kypřící látky: difosforečnany, uhličitany sodné), protispékavá látka (fosforečnan vápenatý), sůl

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1570 kJ/373 kcal
  • tuky 4,4 g, z toho mastné nasycené kyseliny 1,5 g
  • sacharidy 71 g, z toho cukry 36 g
  • bílkoviny 11 g
  • sůl 0,3 g

Parametry produktu
Vafle sladké - sypká směs (500g):

Balení500 g
Vyrobeno vČR
Příchuťsladká
Doporučené skladováníSkladujte v suchu a chraňte před teplem.
Mísící poměrobsah sáčku smíchejte s 350 ml vlažné vody
Druhvafle

Zboží související s tímto produktem: