Směs na zmrzlinu ČERNÝ KOKOS (2kg)

499 Kč 249,50 Kč / 1 kg
máme na skladě

Sušená prášková směs na výrobu zmrzliny v domácích zmrzlinovačích s kokosovou příchutí, zmrzlina má černou barvu, balení 2kg sáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs na zmrzlinu ČERNÝ KOKOS (2kg)

Prášková směs pro výrobu domácí zmrzliny s příchutí černého kokosu. Směs je již kompletně připravená, nemusí se přidávat žádné další ingredience - stačí pouze smíchat s vodou. Zmrzlinová směs je vhodná nejen do zmrzlinovačů z naší nabídky (Guzzanti GZ 157, Domo DO9066I, Guzzanti GZ 151A), ale i do ostatních domácích zmrzlinovačů. Zmrzlinová směs se ředí s vodou v poměru 1:2,5 (směs:voda). Směs je balena ve 2kg sáčku. (foto produktu je ilustrační)

Náš tip

Pro ozdobení a dochucení doporučujeme přikoupit některý z toppingů (polev) z naší nabídky!

V přípravě domácí zmrzliny se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí zmrzliny.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Domo DO9066I (objem nádoby 1,5 litru)

Rozmíchejte cca 240g směsi na zmrzlinu v 600ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Poté nechejte směs 15 minut odstát. Odstátou směs nalijte do zmrzlinovače Domo DO9066I, který pak dle návodu k obsluze zapněte. Zmrzlina bude po cca 40-60minutách připravena. Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie.

Pro zmrzlinovače s kompresorem jiných značek je postup přípravy zmrzlinové směsi zcela stejný. Jediný rozdíl však může nastat v případě, že Váš zmrzlinovač má jinak velký objem nádoby. V tom případě bude potřeba pouze upravit množství směsi/vody (mísící poměr 1:2,5 stále zůstává). Pamatujte na to, že při míchání směs nabude, proto by celkové množství použitých surovin (voda, směs, ovoce...) nemělo přesáhnout cca 60% objemu nádoby zmrzlinovače.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Guzzanti GZ 151A (objem nádoby 1,2 litru)

Rozmíchejte cca 200g směsi na zmrzlinu ve 480ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Poté nechejte směs 15 minut odstát. Odstátou směs nalijte do zmrzlinovače Guzzanti GZ 151A, který pak dle návodu k obsluze zapněte. Zmrzlina bude po 60 minutách připravena. V případě, že chcete zmrzlinu tužší, nechte přístroj po dokončení výrobního procesu ještě dle potřeby v režímu "chlazení". Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie.

Pro zmrzlinovače s kompresorem jiných značek je postup přípravy zmrzlinové směsi zcela stejný. Jediný rozdíl však může nastat v případě, že Váš zmrzlinovač má jinak velký objem nádoby. V tom případě bude potřeba pouze upravit množství směsi/vody (mísící poměr 1:2,5 stále zůstává). Pamatujte na to, že při míchání směs nabude, proto by celkové množství použitých surovin (voda, směs, ovoce...) nemělo přesáhnout cca 60% objemu nádoby zmrzlinovače.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Guzzanti GZ 157

Rozmíchejte cca 160g směsi na zmrzlinu ve 400ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie. Následně vzniklou směs dejte odstát na cca 2h do mrazáku. Poté ji vyjměte a promíchejte. Promíchanou směs nalijte do připraveného/namraženého (viz. návod k obsluze) zmrzlinovače Guzzanti GZ 157, nastavte časovač na 20min a přístroj zapněte. Po zhruba 20 minutách je zmrzlina hotová. V případě potřeby můžete ještě zmrzlinu vložit na chvíli do mrazáku, aby ještě více ztuhla.

Náš tip

Doporučujeme po každé výrobě zmrzliny nádobu umýt, řádně vysušit a vrátit ji zpět do mrazáku, aby byla opět namražená a připravená pro další výrobu zmrzliny.

Složení

cukr, sušené odstředěné mléko, sušená syrovátka (z mléka), ztužený kokosový tuk, mléčné bílkoviny, zahušťovadlo E407a, emulgátor E472a, stabilizátory: E412, E466, aroma, barvivo: E153. Může obsahovat soju, vejce, obiloviny. Obsahuje lepek.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1669/398,9 kcal
  • tuky 9,2 g z toho nasycené mastné kyseliny 8 g
  • sacharidy 66,2 g z toho cukry 66,2 g
  • bílkoviny 12,1 g
  • sůl 0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Směsi na zmrzlinu
Balení: 2kg
Vyrobeno v: EU
Příchuť: kokos
Doporučené skladování: Skladujte v suchu a chladu.
Mísící poměr: 1:2,5 (směs:voda)
Značka: popkornovač.cz

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.