Směs na zmrzlinu ČOKOLÁDA (1kg)

Sušená prášková směs na výrobu zmrzliny v domácích zmrzlinovačích s příchutí čokolády, balení 1kg

Více informací

189 Kč(189 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 189 b.


Směs na zmrzlinu ČOKOLÁDA (1kg)

Prášková směs pro výrobu domácí zmrzliny s příchutí čokolády. Směs je již kompletně připravená, nemusí se přidávat žádné další ingredience - stačí pouze smíchat s vodou. Zmrzlinová směs je vhodná nejen do zmrzlinovačů z naší nabídku (Guzzanti GZ 154, Domo DO9066I), ale i do ostatních domácích zmrzlinovačů. Zmrzlinová směs se ředí s vodou v poměru 1:3 (směs:voda).

Náš tip

Pro ozdobení a dochucení doporučujeme přikoupit některý z toppingů (polev) z naší nabídky!

Balení směsi

Směs je balena v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě domácí zmrzliny se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí zmrzliny.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Domo DO9066I (objem nádoby 1,5 litru)

Rozmíchejte cca 200g směsi na zmrzlinu v 600ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Poté nechejte směs 15 minut odstát. Odstátou směs nalijte do zmrzlinovače Domo DO9066I, který pak dle návodu k obsluze zapněte. Zmrzlina bude po cca 60-80minutách připravena. Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie.

Pro zmrzlinovače s kompresorem jiných značek je postup přípravy zmrzlinové směsi zcela stejný. Jediný rozdíl však může nastat v případě, že Váš zmrzlinovač má jinak velký objem nádoby. V tom případě bude potřeba pouze upravit množství směsi/vody (mísící poměr 1:3 stále zůstává). Pamatujte na to, že při míchání směs nabude, proto by celkové množství použitých surovin (voda, směs, ovoce...) nemělo přesáhnout cca 60% objemu nádoby zmrzlinovače.

Návod na přípravu zmrzlinové směsi se zmrzlinovačem Guzzanti GZ 154

Rozmíchejte cca 135g směsi na zmrzlinu ve 400ml vody. Směs míchejte do té doby, než se zcela rozpustí a nebudou v ní hrudky. Pokud chcete zmrzlinu vylepšit, můžete do směsi přidat na jemno nakrájené kousky ovoce nebo čokolády, oříšky a další ingredience dle Vaší fantazie. Následně vzniklou směs dejte odstát na cca 2h do mrazáku. Poté ji vyjměte a promíchejte. Promíchanou směs nalijte do připraveného/namraženého (viz. návod k obsluze) zmrzlinovače Guzzanti GZ 154, nastavte časovač na 20min a přístroj zapněte. Po 20 minutách je zmrzlina hotová. V případě potřeby můžete ještě zmrzlinu vložit na chvíli do mrazáku, aby ještě více ztuhla.

Náš tip: Doporučujeme po každé výrobě zmrzliny nádobu umýt, řádně vysušit a vrátit ji zpět do mrazáku, aby byla opět namražená a připravená pro další výrobu zmrzliny.

Složení

cukr, plnotučné mléko v prášku, mléčná bílkovina, kakao, rostlinný tuk ztužený (palmový, kokosový), glukózový sirup, emulgátor E472a, odtučněné mléko v prášku, syrovátka (z mléka), stabilizátory (E466, E412), aroma, sůl, barvivo E160a

Výrobek může obsahovat stopové množství obilnin obsahujících lepek, sójových semen, sezamových semen, vlčího bobu, vajec v prášku.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g směsi

  • energetická hodnota 1721kJ /411 kcal
  • tuky 8,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 7 g
  • sacharidy 77 g z toho cukry 74 g
  • buničina 3,3 g
  • bílkoviny 6,5 g
  • sůl 0,56 g

Parametry produktu
Směs na zmrzlinu ČOKOLÁDA (1kg):

Balení1kg (±3%)
Vyrobeno vEU
Příchuťčokoláda
Doporučené skladováníSkladujte v suchu a chladu.
Mísící poměr1:3 (směs:voda)

Zboží související s tímto produktem: