Výrobník popcornu a cukrové vaty Revolution

Novinka v naší nabídce - přístroje na výrobu popcornu a cukrové vaty Revolution. Oproti ostatním přístrojům z naší nabídky jsou tyto stroje "stavěné" na větší provoz. Jsou vhodné zejména na pořádání různých akcí a oslav, nebo do stánků či gastro provozoven, kde není nutná příliš rychlá výroba.

Stroj na popcorn Revolution

popcorn_revolution

Charakteristika přístroje výrobcem: Profesionální, kvalitní a energeticky úsporný přístroj na výrobu popcornu je určen pro všechna místa nabízející gastronomické služby. Nosný rám z hliníkové slitiny Robustní korpus z tvrzeného skla a červené práškově lakované oceli. Velká křídlová dvířka z akrylového skla pro bezpečnou obsluhu. Míchací systém integrovaný v hrnci zabraňuje připalování se popcornu. Rukojeti z tepelně odolného plastu pro snadné a důkladné vysypávání mísy. Pohodlná klapka pro vyndávaní popcornu. Zásuvka pod komorou pro snadné odstraňování drobků a nevypuklých zrnek popcornu. Osvětlení vnitřku přístroje a vyhřívaní dna komory. Doba jednoho cyklu: cca 3 minuty.

>>Kompletní popis přístroje<<

Stroj na cukrovou vatu Revolution

vata_revolution

Charakteristika přístroje výrobcem: Určeno na různé akce pro děti pořádané v restauracích nebo v domácích podmínkách. Nerezová mísa, vhodná do myčky na nádobí. Uchycení mísy ke krytu motoru pomocí 4 svorek. Červený kryt motoru z lakovaného oceli přitahuje pozornost nejmladší zákazníků. Samostatný vypínač napájení a ohřívání s integrovanými kontrolkami. Voltmetr ukazující aktuální napětí. Pojistka proti přetížení, která chrání motor před spálením v případě zablokování.

>>Kompletní popis přístroje<<

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.