ZÁPŮJČKA: Výrobník horké čokolády a nápojů Chocopluss 3l

Značka: cookPRO
500 Kč
více informací na info@popkornovac.cz nebo telefonicky +420 735 890 646

Výrobník horké čokolády a horkých nápojů (hot drinků) s kapacitou 3 litry - přístroj je určený pouze ke krátkodobému pronájmu, více informací v detailu/popisu 

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁPŮJČKA: Výrobník horké čokolády a nápojů Chocopluss 3l

Profesionální výrobník horké čokolády a horkých nápojů s kapacitou 3 litry. Tělo přístroje je vyrobeno z nerez oceli, odnímatelná nádoba s vnitřní kapacitou 3 litry je z průhledného polykarbonátu. Uvnitř nádoby je míchadlo, které se stará o neustálé promíchávání připravovaného nápoje. Nádoba je opatřena odnímatelným víkem s úchytem. Pootočením horní části víka uvolníte větrací otvory, díky kterým pak z přístroje může unikat pára a hlavně aroma - v okolí přístroje se nádherně rozvine vůně právě připravovaného nápoje. Ve spodu přístroje (pod vypouštěcím kohoutkem) je připravena vysunovací odkapávácí miska s nerezovou mřížkou. Přístroj je vybaven 2 samostatnými termostaty: hlavním pro regulaci teploty nápoje v nádobě (0°-90°C) a termostatem pro regulaci teploty topné desky. Přístroj není vybaven chladícím systémem - i když nastavíte na termostatu nižší teplotu, než je okolní, přístroj připravovaný nápoj neochladí. Z výroby je teplota topné desky nastavena a nakalibrována na 120°C - nedoporučujeme toto nastavení měnit!. Spodní část přístroje je opatřena čtyřmi gumovými přísavkami pro lepší stabilitu. Výrobník se zapíná hlavním vypínačem, který je umistěn vedle hlavního termostatu. Připojení k síti el. energie (220~240V, 50/60Hz) je přes napájecí kabel, jehož délka je 150cm a lze jej od přístroje odpojit.

Přístroj se dá velmi jednoduše a rychle rozbebrat, takže i jeho čištění je velmi snadné. Díky svým rozměrům a parametrům se přístroj dokonale hodí do menších restauračních provozů a stánků, ale také i do domácností.

Přístroj je vhodný pro přípravu všech směsí na přípravu horkých nápojů z naší nabídky.

Obsah balení:

 • výrobník Chocopluss 3l
 • plastová odměrka
 • návod v českém jazyce

Podmínky pronájmu stroje:

 • služba je určena jak pro fyzické osoby, tak i pro firmy
 • pronájem je možný na 1 - 5 dnů
 • cena za pronájem se platí předem, při předání stroje do pronájmu
 • při předání stroje do pronájmu je nutné složit V HOTOVOSTI vratnou kauci ve výši 5000Kč (vratná kauce slouží jako jistina pro případ vrácení poškozeného či neúplného stroje z pronájmu nebo v případě nedodržení sjedané nájemní lhůty)
 • předání stroje při zahájení a skončení pronájmu probíhá pouze v naší prodejně
 • v den ukončení pronájmu je nezbytné přístroj vrátit nejpozději do 15:00h
 • stroj musí být vrácen vyčištěný, s veškerým příslušenstvím a dokumentací, které jste obdrželi při předání stroje do pronájmu

Jak si mám stroj do pronájmu objednat a jak to vše probíhá?

Úplně jednoduše :0) Stačí nám zavolat, nebo napsat (všechny kontakty naleznete na tomto odkazu) - prověříme, zda je ve Vámi požadovaném termínu přístroj k dispozici a zarezervujeme jej pro Vás. Ve sjednaný den se dostavíte k nám prodejnu (je potřeba mít sebou alespoň jeden doklad, ze kterého je možné ověřit Vaši totožnost), kde Vám přístroj ukážeme, seznámíme Vás s jeho obsluhou a vyřídíme potřebné "formality" - podepsání smlouvy o pronájmu, složení vratné kauce ve výši 5000Kč a úhradu nájemného za smluvené období. Složení kauce je možné pouze V HOTOVOSTI. Spolu s přístrojem obdržíte i všechno nezbytné vybavení a dokumenty (odnímtelná nádoba, víko nádoby, odkapávací miska s mřížkou, napájecí kabel, míchadlo, návod k obsluze v českém jazyce, protokol o platné revizi elektro spotřebiče). Přístroj Vám předáme v originálním balení, včetně polystyrenových výplní, takže jej můžete bezpečně odvézt autem. No a samozřejmě si u nás můžete i nakoupit směsi přípravu horkých nápojů.

Cena za pronájem stroje

 • 1. den: 500Kč
 • 2. dny: 800Kč
 • 3. dny: 1000Kč
 • 4. dny: 1100Kč
 • 5. dnů: 1300Kč
 • Víkendový pronájem od pátku do pondělí do 15:00h: 850Kč

Doplňkové parametry

Kategorie: Půjčovna / pronájem přístrojů
Záruka: 2 roky
Rozměry (VxŠ): cca 42 x 28cm
Hmotnost přístroje: 4,8kg
Kapacita: 3l

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.