Stroj na cukrovou vatu Revolution

Značka: Revolution
6 999 Kč
máme na skladě

Výrobník cukrové vaty (dokáže vyrobit až 50 porcí vaty za minutu), přístroj je vhodný na pořádání menších akcí a oslav, nebo do stánků či provozoven, kde není nutná rychlá výroba cukrové vaty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stroj na cukrovou vatu Revolution

Tento přístroj nelze zaslat na "dobírku" - pouze po úhradě bankovním převodem nebo kartou přes platební bránu GoPay.

Výrobník cukrové vaty Revolution je ideálním pomocníkem pro snadnou a rychlou přípravu voňavé cukrové vaty. Stačí nasypat cukr, zapnout přístroj a během pár okamžiků vykouzlíte pouťovou atmosféru.

Přístroj je vhodný na pořádání menších akcí a oslav, nebo do stánků či provozoven, kde není nutná rychlá výroba cukrové vaty. Mísa přístroje je vyrobená z nerezu - velmi snadno se čistí.

Charakteristika přístroje výrobcem: Určeno na různé akce pro děti pořádané v restauracích nebo v domácích podmínkách. Nerezová mísa, vhodná do myčky na nádobí. Uchycení mísy ke krytu motoru pomocí 4 svorek. Červený kryt motoru z lakovaného oceli přitahuje pozornost nejmladší zákazníků. Samostatný vypínač napájení a ohřívání s integrovanými kontrolkami. Voltmetr ukazující aktuální napětí. Pojistka proti přetížení, která chrání motor před spálením v případě zablokování.

Obsah balení:

  • výrobník cukrové vaty
  • odměrka na správné dávkování cukru
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího cukrové vaty se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu domácí cukrové vaty.

Náš tip

K výrobníku cukrové vaty doporučujeme přikoupit speciální, hranaté špejle, se kterými se vyrobená vata podstatně lépe namotává.

Návod na přípravu cukrové vaty s výrobníkem Revolution

Před přípravou první porce cukrové vaty nechejte zhruba 5 minut výrobník cukrové vaty nahřát a pak jej vypněte. Poté pomocí dodávané odměrky nasypte do středové "hlavy" výrobníku vaty cukr - počkejte až se "hlava" zcela zastaví. Jedna odměrka je cca 15g cukru. Je důležité, aby byl cukr rovnoměrně rozprostřen. Připravte si špejli, na kterou budete vyrobenou cukrovou vatu namotávat. Vhodné jsou dřevěné hranaté špejle z naší nabídky, na které se vata velmi dobře namotává. Zapněte výrobník a během pár okamžiků se začne tvořit cukrová vata, kterou namotávejte na špejli dle tohoto postupu: Držte špejli ve svislé poloze, otočte ji několikrát zevnitř kolem mísy. Pak špejli položte vodorovně a otáčejte s ní nad rotující hlavou a navíjejte tak cukrovou vatu. Když je cukrová vata hotová, výrobník vypněte. Pro výrobu další cukrové vaty postup opakujte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přístroje na cukrovou vatu
Záruka: 2 roky pro spotřebitele, při nákupu na IČ 1 rok
Hmotnost přístroje: 8,3kg
Rozměry (V x Š x H): 41,5 x 52 x 52cm
Max. příkon: 1080W
Doporučená dávka cukru: 15g
Barva: červená

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.