RelaxPoP popkornovač do mikrovlnné trouby (modrý)

Silikonová mísa pro snadnou a rychlou přípravu popcornu v mikrovlnné troubě, modrá barva

Více informací

439 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 439 b.


RelaxPoP popkornovač do mikrovlnné trouby (modrý)

Velmi praktická silikonová mísa pro snadnou a rychlou přípravu popcornu v mikrovlnné troubě. Mísa i víko jsou vyrobeny z vysoce kvalitního silikonu.

Do mísy stačí pouze nasypat kukuřici na popcorn, zakrýt víkem (je součástí balení) a vložit do mikrovlnné trouby. Popcorn je možné připravovat buď s přidáním oleje, nebo dávate-li přednost zdravějšímu způsoby přípravy, můžete kukuřici v míse upražit i "na sucho" - bez použití tuku.

Mísa má uvnitř rysky (50g a 100g), podle kterých snadno poznáte, kolik kukuřice se chystáte pražit. Čištění mísy na popcorn je rovněž velmi snadné - mísu a víko jednoduše omyjete v jarové vodě nebo v myčce na nádobí. Mísu je možné i složit (zmáčknout) - ve složeném stavu má výšku pouhých cca 6 cm a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

Obsah balení:

  • silikonová mísa na popcorn PoPuP
  • víko na mísu
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v PoPuP popkornovači do mikrovlnné trouby

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Pokud dáváte přednost zdravějšímu způsobu přípravy popcornu (bez použití tuku), stačí do misky pouze nasypat požadované množství kukuřice (max. 100g), zakrýt víkem a vložit do mikrovlnné trouby. Mikrovlnnou troubu nastavte na max. výkon a zapněte na 2 - 4 minuty (pozn. čas je pouze orientační, záleží na výkonu a vlastnostech Vaší mikrovlnné trouby). Popcorn je hotový, jakmile se časová prodleva mezi pukáním prodlouží na cca 5 sekund.

Popcorn je možné v míse připravit i s použitím oleje, nebo másla. Do mísy nasypte požadované množství kukuřice (max. 100g) a nalijte cca 1 - 2 polévkové lžíce oleje. Promíchejte v míse olej s kukuřicí (v tento moment můžete přidat i sůl), mísu zakryjte víkem a vložte do mikrovlnné trouby. Mikrovlnnou troubu nastavte na max. výkon a zapněte na 2 - 4 minuty (pozn. čas je pouze orientační, záleží na výkonu a vlastnostech Vaší mikrovlnné trouby. Popcorn je hotový, jakmile se časová prodleva mezi pukáním prodlouží na cca 5 sekund.

Pro dosažení co nejlepšího výsledku „pukání“ kukuřice doporučujeme dávkování po 50g.

Hotový popcorn můžete ochutit některou z námi nabízených slaných příchutí.

UPOZORNĚNÍ: PO VYTÁHNUTÍ Z MIKROVLNNÉ TROUBY MŮŽE BÝT MÍSA HORKÁ. PŘI MANIPULACI S MÍSOU DBEJTE ZVÝŠENÉ OPATRNOSTI. DOPORUČUJEME MÍSU UCHOPIT POMOCÍ UTĚRKY ČI KUCHYŇSKÝCH RUKAVIC.

Parametry produktu
RelaxPoP popkornovač do mikrovlnné trouby (modrý):

Rozměry (V x Š x H)13,5 x 20 cm
Hmotnost0,27 kg
Barvamodrá
Materiálsilikon
Kapacitamax. 100 g kukuřice
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití RelaxPoP (modrý)

Návod k použití v českém jazyce k míse na popcorn RelaxPoP (modrý)

Velikost souboru: 263.64kb

Zboží související s tímto produktem: