Popkornovač Guzzanti GZ 131

Značka: Guzzanti
1 499 Kč
máme na skladě

Domácí popkornovač se zásobníkem na kukuřici, pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn z cca 60g kukuřice bez použití oleje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popkornovač Guzzanti GZ 131 (na slaný popcorn)

Popkornovač Guzzanti GZ 131 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním stylem. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn. Oproti jiným modelům "horkovzdušných" popkornovačů je Guzzanti GZ 131 vybaven zásobníkem na kukuřici. Objem zásobníku je cca 500g kukuřice. Stačí pak pouze pootočit "dávkovací páčkou" a kukuřice se ze zásobníku nasype přímo do přístroje. Jedna dávka kukuřice je cca 30g - přístroj dokáže upražit současně 2 dávky kukuřice ze zásobníku (tj. cca 60g kukuřice). Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Tento produkt je vhodný zejména pro ty, kteří preferují zdravější variantu popcornu - bez použití oleje a bez dalších dochucovacích směsí. V případě, že chcete připravovat ochucený popcorn (slané příchutě, sůl), doporučujeme spíše zakoupit popkornovač, kde se kukuřice praží na oleji. Samozřejmě je možné si připravit i ochucený popcorn (slané příchutě, sůl) s pomocí tohoto přístroje, ale upražený popcorn je potřeba před smícháním s ochucovací směsí lehce "omastit", aby na něm směs nebo sůl dobře držela. Návod na přípravu popcornu s tímto přístrojem uvádíme níže.

Tento přístroj není určen k výrobě sladkého popcornu.

Obsah balení:

  • popkornovač Guzzanti GZ 131
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu slaného popcornu v popkornovači Guzzanti GZ 131

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Dle návodu složte přístroj, do zásobníku nasypejte kukuřici (přibližně 500g) a zavřete horní kryt zásobníku. Připravte si misku, kterou položte k čelní straně popkornovače. Pootočte "dávkovací páčkou" na přístroji, aby se kukuřice ze zásobníku nasypala do přístroje. Jedna dávka je cca 30g kukuřice a přístroj dokáže upražit 2 dávky kukuřice současně. Popkornovač zapněte - během několika minut je kukuřice vypukaná. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Protože je kukuřice upražena horkým vzduchem, chybí ji potřebná "mastnota" a kořeníci směs  nebo sůl na ní nebude držet. Proto je důležité hotový popcorn před smícháním s kořenící směsí "omastit". Nejprve vypukaný popcorn smíchejte s trochou oleje nebo rozpuštěného másla a lehce osolte. A teprve poté do popcornu dle Vaší chuti přimíchejte potřebné množství kořenící směsi (doporučené dávkování 10g kořenící směsi na 100g kukuřice) - díky oleji se směs dobře spojí s popcornem. Kořenící směs ani tuk nikdy nedávejte do přístroje, ale pouze na upraženou kukuřici mimo přístroj.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej ve spreji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Rozměry (V x Š x H): cca 36 x 15 x 28cm
Hmotnost přístroje: 1,5kg
Max. příkon: 1100W
Max. dávka kukuřice: 60g
Druh spotřebiče: Popcornovače

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.