UPOZORNĚNÍ: VE DNECH 24.9. - 29.9. 2021 BUDE PRODEJNA (A EXPEDIČNÍ SKLAD) Z DŮVODU DOVOLENÉ UZAVŘENA. PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY V TOMTO OBDOBÍ BUDOU POSTUPNĚ EXPEDOVÁNY OD 30.9.2021.DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Popkornovač BEPER 90590-Y

Značka: Beper
949 Kč
máme na skladě

Domácí popkornovač v retro stylu pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn z 60g kukuřice bez použití oleje

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popkornovač BEPER 90590-Y (na slaný popcorn)

Popkornovač BEPER 90590-Y Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním retro stylem z 50. let minulého století. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn.

Popkornovač BEPER 90590-Y dokáže připravit popcorn z 60g kukuřice. Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Tento produkt je vhodný zejména pro ty, kteří preferují zdravější variantu popcornu - bez použití oleje a bez dalších dochucovacích směsí. V případě, že chcete připravovat ochucený popcorn (slané příchutě, sůl), doporučujeme spíše zakoupit popkornovač, kde se kukuřice praží na oleji. Samozřejmě je možné si připravit i ochucený popcorn (slané příchutě, sůl) s pomocí tohoto přístroje, ale upražený popcorn je potřeba před smícháním s ochucovací směsí lehce "omastit", aby na něm směs nebo sůl dobře držela. Návod na přípravu popcornu s tímto přístrojem uvádíme níže.

Obsah balení:

  • popkornovač BEPER 90590-Y
  • víko popkornovače (slouží současně jako odměrka na kukuřici)
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu slaného popcornu v popkornovači BEPER 90590-Y

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Dle návodu složte přístroj, nasypejte do něj kukuřici (přístroj zvládne upražit až 60g kukuřice, doporučujeme však dávat menší množství) a nasaďte horní kryt přístroje. Připravte si misku, kterou položte k čelní straně popkornovače. Popkornovač zapněte - během 2 až 3 minut je kukuřice vypukaná. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Protože je kukuřice upražena horkým vzduchem, chybí ji potřebná "mastnota" a kořeníci směs  nebo sůl na ní nebude držet. Proto je důležité hotový popcorn před smícháním s kořenící směsí "omastit". Nejprve vypukaný popcorn smíchejte s trochou oleje nebo rozpuštěného másla a lehce osolte. A teprve poté do popcornu dle Vaší chuti přimíchejte potřebné množství kořenící směsi (doporučené dávkování 10g kořenící směsi na 100g kukuřice) - díky oleji se směs dobře spojí s popcornem. Kořenící směs ani tuk nikdy nedávejte do přístroje, ale pouze na upraženou kukuřici mimo přístroj.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej ve spreji.

VIDEO: Popkornovač BEPER 90590-Y

Doplňkové parametry

Kategorie: Popkornovače
Záruka: 2 roky
Rozměry (V x Š x H): cca 29 x 17 x 17cm
Hmotnost přístroje: 1,05kg
Max. příkon: 1200W
Max. dávka kukuřice: 60g
Druh spotřebiče: Popcornovače

VIDEO: Popkornovač BEPER 90590-Y

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.