UPOZORNĚNÍ: V TERMÍNU 20.7. - 31.7.2018 MÁ POKORNOVAČ.CZ DOVOLENOU :-) VEŠKERÉ PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY, DOTAZY APOD. BUDOU VYŘÍZENY 1.SRPNA 2018. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME VÁM PĚKNÉ LÉTO. VÁŠ POPKORNOVAČ.CZ

Popkornovač SWEETOO PM274

Domácí popkornovač v retro stylu pomocí kterého během pár okamžiků připravíte popcorn ze 40-50g kukuřice bez použití oleje

Více informací

799 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 799 b.


Popkornovač SWEETOO PM274

Popkornovač Sweetoo PM274 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním retro stylem z 50. let minulého století. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn. Můžete si připravit slaný, pikantní či dokonce pálivý popcorn - je jen na Vás, jaké chuti dáte přednost.

Popkornovač Sweetoo PM274 dokáže připravit popcorn ze 40-50g kukuřice. Pro přípravu popcornu s tímto popkornovačem nepotřebujete olej - kukuřičná zrna se praží pouze horkým vzduchem.

Obsah balení:

  • popkornovač Sweetoo PM274
  • víko popkornovače
  • odměrka na kukuřici
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Sweetoo PM274

Příprava popcornu s tímto popkornovačem je opravdu velmi jednoduchá. Popkornovač Sweetoo PM274 dokáže vyrobit popcorn ze 40-50g kukuřice. Pro dávkování správného množství kukuřice použijte přiloženou odměrku. Doporučujeme odměrku nedávat zcela plnou - popcorn se pak lépe a rovnoměrně upraží. Připravte si misku, kterou položte k čelní straně popkornovače. Do popkornovače nasypte kukuřici, zakryjte jej víkem a zapněte jej. Během pár okamžiků je popcorn hotový. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Návod pro přípravu slaného popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

VIDEO: Popkornovač Sweetoo PM274

Parametry produktu
Popkornovač SWEETOO PM274:

Rozměry (V x Š x H)cca 29 x 16 x 16,5 cm
Hmotnost0,92 kg
Barvačervená
Max. příkon1100 W
Max. dávka kukuřice40-50 g

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití PM274

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači SWEETOO PM274

Velikost souboru: 418.63kb

Zboží související s tímto produktem: