Popkornovač Retro Vintage

Domácí popkornovač v jedinečném retro stylu, se kterým připravíte pravý sladký (i slaný) popcorn u Vás doma během pár okamžiků

Více informací

2 099 Kč

Dočasně vyprodáno

Nákupem získáte: 2099 b.


Popkornovač Retro Vintage

Popkornovač Retro Vintage je v podstatě "menším bráškou" klasického výrobníku popcornu. Oproti jiným domácím popkornovačům dokáže tento přístroj vyrábět i sladký popcorn. Během pár minut si doma připravíte čerstvý sladký popcorn. Dáváte-li však přednost slanému popcornu, tak i ten připravíte velice snadno.

Popkornovač Retro Vintage má kvalitní nerezový kotlík s teflonovým vnitřkem, dvojitým dnem a zabudovaným termostatem. Navíc je vybaven působivým vnitřním osvětlením, které dotvoří atmosféru vyjímečného večera.

Popkornovač Retro Vintage dokáže připravit popcorn z cca 50g kukuřice. Pro výrobu tohoto množství popcornu stačí pouze jedna odměrka oleje nebo tuku. Po upražení popcornu pouze snadno "převrátíte" kotlík a hotový popcorn již máte nachystaný v misce. Rukojeť na vyprázdnění kotlíku je na vnější straně přístroje - vyprázdnění kotlíku je tak mnohem snažší a bezpečnější než u jiných přístrojů na popcorn. Spodní vyklápěcí dvířka Vám zajistí pohodlný a snadný přístup k hotovému popcornu. Hlavní dvířka popkornovače jsou na magnet.

Obsah balení:

  • popkornovač Retro Vintage
  • odměrka na kukuřici
  • odměrka na olej
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Retro Vintage

Popkornovač nechte podle návodu k obsluze 3-5 minut nahřát. Poté jej vypněte a do kotlíku nalijte 1 odměrku oleje (je součástí balení) a přidejte 1 "zarovnanou" odměrku (také je součástí balení) kukuřice. Pro přípravu slaného popcornu použijte kukuřici butterfly. Poté popkornovač zapněte a počkejte než kukuřice vypuká. Jakmile přestane kukuřice pukat, popkornovač vypněte a vyklopte kotlík s vypukaným popcornem. Do kotlíku přístroje nesypte žádné slané příchutě, sůl ani jiné koření. Tyto suroviny je potřeba smíchat až s vypukaným popcornem.

Návod na přípravu sladkého popcornu v popkornovači Retro Vintage

Popkornovač nechte podle návodu k obsluze 3-5 minut nahřát. Poté jej vypněte a do kotlíku nalijte 1 a půl odměrky oleje (je součástí balení) a přidejte 1 "zarovnanou" odměrku (také je součástí balení) kukuřice typu mushroom a 20g ochuceného cukru a popkornovač opět zapněte. Jakmile přestane kukuřice pukat, popkornovač vypněte a vyklopte kotlík s vypukaným popcornem. Tento postup je odzkoušen s námi dodávanou kukuřicí a cukrem. Do kotlíku nedávejte více než uvedených 20g cukru! Dbejte zvýšené opatrnosti a před konzumací popcornu počkejte, než zchládne.

Video: Popkornovač Retro Vintage

Parametry produktu
Popkornovač Retro Vintage:

Rozměry (V x Š x H)44 x 26 x 29 cm
Hmotnost3,5 kg
Max. příkon330 - 360 W
Max. dávka kukuřice50 g
Druh spotřebičePopcornovače

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Retro Vintage

Návod k použití v českém jazyce k popkornovači Retro Vintage

Velikost souboru: 418.54kb

Zboží související s tímto produktem: