Novinka Popkornovač Livoo DOM376

Popkornovač Livoo DOM376

Domácí popkornovač se kterým připravíte popcorn až ze 100g kukuřice, popkornovač je dodáván s praktickou servírovací mísou

Více informací

1 299 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 1299 b.


Popkornovač Livoo DOM376

Nejprodávanější typ popkornovače pro domácí přípravu slaného popcornu. Livoo DOM376 Vás ihned na první pohled zaujme svým elegantním provedením. Díky němu si svépomocí vyrobíte během pár okamžiků čerstvý, voňavý domácí popcorn.

Popkornovač Livoo DOM376 využívá halogenové ohřívání a má teflonový povlak, který zajistí rovnoměrné vypukání kukuřice při ideální teplotě.

Popkornovač Livoo DOM376 dokáže připravit popcorn z cca 80 - 100g zrn kukuřice. Pro výrobu tohoto množství popcornu stačí pouze dvě polévkové lžičky oleje nebo tuku. Další nespornou výhodou tohoto popkornovače oproti jiným modelům je servírovací miska, která je součástí popkornovače. Po upražení popcornu celý popkornovač jednoduše "převrátíte" a hotový popcorn již máte nachystaný v misce.

Obsah balení:

  • popkornovač Livoo DOM376
  • servírovací miska
  • návod v českém jazyce

V přípravě domácího popcornu se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvého, chutného domácího popcornu.

Náš tip

Pro dosažení co nejlepšího výsledku při výrobě popcornu doporučujeme použít námi odzkoušený olej s máslovou příchutí.

Návod na přípravu popcornu v popkornovači Livoo DOM376

Do popkornovače rovnoměrně nasypte dávku kukuřice (80 - 100g) a zalejte olejem (2 polévkové lžíce). Popkornovač zakryjte servírovací miskou - nezpomeňte z misky sundat odnímatelné dno!!! Při pražení popcornu by neměla kudy unikat vzniklá pára. Zapněte popkornovač a během několika minut bude popcorn hotový. Jakmile je kukuřice vypukaná, vypněte popkornovač, na servírovací misku vraťte odnímatelné dno a za použití kuchyňských rukavic nebo utěrky popkornovač překlopte...a popcorn je hotový. Nyní již stačí upražený popcorn dochutit, tak jak jej máte rádi. Návod pro přípravu popcornu z námi dodávaných směsí najdete vždy v detailu jednotlivých příchutí. Přejeme Vám dobrou chuť.

Parametry produktu
Popkornovač Livoo DOM376:

Hmotnost1,8 kg
Barvačervená
Max. příkon800 W
Max. dávka kukuřice100 g
Druh spotřebičePopcornovače

Zboží související s tímto produktem: