Pec na pizzu DOMO DO9177PZ

Domácí multifunkční elektrická pec (nejen) na pizzu, průměr pečící plochy 30cm, nepřilnavý povrch

Více informací

799 Kč

999 Kč

Sleva 20%

máme na skladě

Nákupem získáte: 799 b.


Pec na pizzu DOMO DO9177PZ

Multifunkční domácí pec na pizzu a elektrická pánev v jednom. Pec je ideální pro pečení čerstvé pizzy a přípravu mražené pizzy. Můžete na ní však dělat i palačinky, tortilly a mnohé další pokrmy. Pečící plocha o průměru 30cm (včetně horní plotny) je vyrobena z nepřilnavého materiálu, který zabraňuje připečení připravovaného jídla. Výška pečící plochy je 2cm, při zavření až 4cm. Dvě topná tělesa pece zajišťují správné rozložení tepla a díky termostatu udržují v peci stálou teplotu 180°C. O zapnutí a nahřátí pece Vás informují dvě barevné kontrolky. Pec DOMO DO9177PZ je velice snadná na ovládání (stačí pouze zapojit do el. sítě) a snadno se čistí. Délka přívodního kabelu je 72cm.

Obsah balení:

  • pec na pizzu DOMO DO9177PZ
  • návod v českém jazyce
  • sada receptů

V přípravě domácí pizzy se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čerstvé, domácí pizzy.

Návod na přípravu těsta na pizzu (1 velká pizza)

Tento postup byl vyzkoušen se směsí na pizzu z naší nabídky. 250g směsi smíchejte se 150ml vody a přidejte 2 lžíce oleje. Vypracujte vláčné těsto (na pomoučeném povrchu) a nechte jej cca 3 minuty odpočinout. Mezitím zapněte pec a nechte ji podle návodu k obsluze nahřát. Těsto rukama vytahujte na požadovanou velikost a vložte jej do rozehřáté pece. Na těsto naneste a rozetřete rajčatový základ (doporučujeme rajčatové pyré ochucené trochou soli, česneku a bazalky), šunku, mozarellu a případně další ingredience. Zavřete víko pece a nechte cca 12-15 minut péct. Přejeme Vám dobrou chuť.

Náš tip: Pro snažší a kvalitnější vymazání pečící plochy doporučujeme použít Slunečnicový olej ve spreji - Mistr Pekař (300ml)

PS: A nezapomeňte, na pravou pizzu nepatří eidam, kečup a ani kukuřice :0)

Parametry produktu
Pec na pizzu DOMO DO9177PZ:

Rozměry (V x Š x H)12,5 x 32,3 x 38 cm
Hmotnost2,6 kg
Barvačervená
Max. příkon1450 W

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Domo DO9177PZ

Návod k použití v českém jazyce k peci na pizzu Domo DO9177PZ

Velikost souboru: 2.51Mb

Zboží související s tímto produktem: