Cukr na cukrovou vatu s příchutí borůvky (200g)

Speciální, barevný cukr s aroma pro výrobu cukrové vaty, příchuť borůvky, balení 200g

Více informací

52 Kč(260 Kč / kg)

máme na skladě

Nákupem získáte: 52 b.


Cukr na cukrovou vatu s příchutí borůvky (200g)

Hrubozrnný cukr krystal s jahodovou příchutí pro výrobu cukrové vaty. Při použití námi dodávaného výrobníku cukrové vaty vystačí jedno balení cukru na 20 porcí voňavé cukrové vaty. Cukr je také vhodný pro výrobu sladkého popcornu.

Balení cukru

Cukr je balen v praktickém odolném sáčku (tzv. doypacku), díky kterému si udržuje své vlastnosti a chuť i při delší době skladování. Sáček je vybaven tzv. zip uzávěrem - po otevření je možné sáček opětovně uzavřít aniž byste se museli bát, že dojde k narušení vlastností ochucovací směsi, nebo že se Vám vysype. Další praktickou výhodou tohoto balení je oválné dno sáčku, díky kterému sáček můžete postavit a nebude Vám tak doma zabírat zbytečně moc místa.

V přípravě cukrové vaty se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu cukrové vaty. Níže uvádíme námi odzkoušený a doporučený návod na přípravu cukrové vaty s touto směsí.

Návod na přípravu cukrové vaty s výrobníkem Cotton Candy Machine

Před přípravou první porce cukrové vaty nechejte zhruba 5 minut výrobník cukrové vaty Cotton Candy Machine nahřát a pak jej vypněte. Poté pomocí dodávané odměrky nasypte do středové "hlavy" výrobníku vaty cukr - počkejte až se "hlava" zcela zastaví. Doporučujeme necelou odměrku (cca 10g). Je důležité, aby byl cukr rovnoměrně rozprostřen. Připravte si špejli, na kterou budete vyrobenou cukrovou vatu namotávat. Vhodné jsou dřevěné hranaté špejle z naší nabídky, na které se vata velmi dobře namotává. Zapněte výrobník a během pár okamžiků se začne tvořit cukrová vata, kterou namotávejte na špejli dle tohoto postupu: Držte špejli ve svislé poloze, otočte ji několikrát zevnitř kolem mísy. Pak špejli položte vodorovně a otáčejte s ní nad rotující hlavou a navíjejte tak cukrovou vatu. Když je cukrová vata hotová, výrobník vypněte. Pro výrobu další cukrové vaty postup opakujte.

Složení

přírodní sladidlo - cukr bílý krystal, nosiče cukr, síran sodný (E 514), škrob pšeničný (s velmi nízkým obsahem lepku - obsah lepku max. 2mg/kg aromy); borůvkové aroma, barviva E 132 (6,1%) E 122 (4,1%, může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí; aromatické složky - aromatické látky, aromatické přípravky, konzervační látky a antioxidanty nejsou přítomny.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g

  • energetická hodnota 1700 kJ/406 kcal
  • tuky 0 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
  • sacharidy 100 g z toho cukry 100 g
  • bílkoviny 0 g
  • sůl 0 g

Parametry produktu
Cukr na cukrovou vatu s příchutí borůvky (200g):

Balení200g (±3%)
Vyrobeno vEU
Příchuťborůvková (cukr)
Doporučené množství na jednu porci cukrové vaty10g
Doporučené skladováníSkladujte v suchu, chraňte před teplem.

Zboží související s tímto produktem: