Čokoládová fontána Premier

Čokoládová fontána se 4 kaskádami, výška 43cm, objem až 1,5kg čokolády, možnost rozpouštění čokolády přímo v nádobě fontány

Více informací

1 499 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 1499 b.


Čokoládová fontána Premier

Čokoládová fontána Premier je díky své výšce 43cm jednou z největších fontán ve své cenové kategorii. Věž fontány je složená ze 4 kaskád přes které čokoláda nádherně stéká. Maximální kapacita fontány činí 1,2kg rozpuštěné čokolády, minimální množství čokolády nezbytné pro funkčnost fontány je 900g. Fontána je velmi jednoduchá na složení i údržbu. Maximální doporučná doba provozu čokoládové fontány je 1 hodina denně. Čokoládová fontána umožňuje rozpouštění čokolády přímo v nádobě fontány.

Pro správnou funkčnost a životnost čokoládavé fontány je nutné používat pouze čokolády, které jsou určeny pro použití v čokoládové fontáně. Tyto čokolády mají vyšší obsah kakaového másla a díky tomu se snadnou rozpouštějí a lépe "tečou". Použití nevhodného typu čokolády může mít za následek nevratné poškození fontány.

Doporučujeme používat kvalitní, belgickou čokoládu z naší nabídky:

Obsah balení:

  • čokoládová fontána Premier
  • návod v českém jazyce

V přípravě čokoládových fontán se vyznáme

Nechceme být "obyčejným" obchodem, který prodává zboží, jenž zná pouze z obrázků či propagačních materiálů výrobců. Dobře si uvědomujeme, že osobní zkušenost s konkrétním produktem je jedinou možností, jak se s ním dokonale seznámit - ověřit jeho vlastnosti, spolehlivost, v případě surovin i jejich chuť. Proto veškeré produkty před uvedením do prodeje osobně testujeme, zkoušíme a samozřejmě i ochutnáváme. Díky tomu Vám můžeme nabídnout pouze kvalitní a ověřené výrobky, poradit s výběrem a v neposlední řadě předat naše zkušenosti a tipy pro správnou přípravu čokoládové fontány.

Návod na přípravu čokoládové fontány

I když má čokoládová fontána Premier funkci pro rozpouštění čokolády přímo ve fontáně, doporučujeme rozpustit čokoládu mimo fontánu a do fontány nalít již rozpuštěnou čokoládu. Čokoládu je možné předem rozpustit v mikrovlnné troubě, nebo, což se nám mnohem více osvědčilo, rozpustit čokoládu ve vodní lázni. Při rozpouštění čokolády v mikrovlnné troubě se může čokoláda velmi rychle a snadno spálit. Do fontány používejte pouze čokoládu určenou pro použití v čokoládových fontánách. Použití nevhodného typu čokolády může mít za následek nevratné poškození fontány. Doporučujeme používat speciální, vysoce kvalitní belgickou čokoládu z naší nabídky, která je pro snadnější přípravu již dodávána v 1kg balení.  Zapněte čokoládovou fontánu na funkci "ohřev" (heat) a nechte fontánu cca 3 minuty rozehřát. Poté do misky fontány nalijte rozpuštěnou čokoládu. Následně sestavte fontánu - nejprve vložte šnekový pohon do středu fontány a poté na něj usaďte věž fontány. Nyní již jen zbývá přepnout čokoládovou fontánu do režimu "heat motor" - během pár okamžiků dojde k "načerpání" čokolády do věže fontány a spuštění požadového proudění čokolády.

Parametry produktu
Čokoládová fontána Premier:

Rozměry (V x Š x H)43 x 22cm
Hmotnost2kg
Barvastříbrná
Max. příkon190W
Kapacita0,9 - 1,2kg čokolády
Druh spotřebičečokofontány

Ke stažení

Stáhnout

Návod k použití Premier

Návod k použití v českém jazyce k čokoládové fontáně Premier

Velikost souboru: 190.04kb

Zboží související s tímto produktem: