Beef Jerky Teriyaki 40g

Sušené hovězí maso, ochucené podle starého rodinného receptu, příchuť teriyaki, balení 40g

Více informací

85 Kč

máme na skladě

Nákupem získáte: 85 b.


Sušené maso Jack Link´s Beef Jerky Teriyaki 40g

Jack Link´s je maso plné libové energie. Při výrobě se používá nejkvalitnější roštěnec, krájený na tenké plátky, které jsou ochuceny podle starého rodinného receptu, krátce povařené a poté pomalu sušené vzduchem. Výsledkem jsou kousky toho nejkvalitnějšího sušeného masa s vysokou nutriční hodnotou a minimem tuku. Na výrobu 100g Jack Link’s Beef Jerky je potřeba přesně 193g toho nejlepšího hovezího masa.

Sušené plátky hovězího masa Jack Link´s jsou bohaté na bílkoviny a s minimálním obsahem tuku.

Jack Link’s Beef Jerky je perfektní pochoutkou buď na cestách, jako rychlý zdroj energie, nebo jako rychlá svačina.

Něco málo z historie sušeného masa (beef jerky)

Domorodí indiáni objevili chuť sušeného buvolího nebo bizoního masa už velmi dávno. Nazývali ho „pemmican“.  Tenké proužky tmavého libového masa jim poskytovaly výživné, vysokoenergetické jídlo vhodné pro lov a život v divočině.

Pomocí sušení na horkém letním slunci, nebo uzením na otevřeném ohni se maso stalo velmi trvanlivým. Místní byliny a koření domorodých kmenů zvýrazňovalo přirozenou, lahodnou masovou chuť.

Mezitím Evropané také začali sušit maso a získali tak zásoby na dlouhé cesty, zvláště na těžké časy. První španělští přistěhovalci nechávali své zásoby masa uschnout na palubách svých plachetnic, kterými do Ameriky přivezli i slovo „ch‘arqui“. Toto označení, vyslovované s akcentem domorodých Američanů, se nakonec vyvinulo v dnešní název „jerky“.

Rodina Linků kombinovala staré indiánské metody přípravy s tradičními rodinnými recepty pro vytvoření pikantních a kořeněných masových plátků v řadě různých chutí – z nichž všechny jsou nadále distribuovány po celém světě.

Složení Jack Link´s Beef Jerky Teriyaki 40g

hověží maso, cukr, sůl, sušená sójová omáčka (pšenice, sojové boby, sůl, maltodextrin), extrakt z droždí, koření, příchutě, dusitanová konzervační sůl (sůl, konzervační látka: dusitan sodný), antioxidant: extrakt z rozmarýnu, regulátor kyselosti: kyselina citronová, kouřové aroma

Alergeny

Může obsahovat stopy prvků obilovin obsahujících lepek a produkty z nich, sojové boby a produkty z nich.

Průměrné nutriční hodnoty ve 100g

  • energetická hodnota 1200 kJ/285 kcal
  • tuky 3,5 g z toho nasycené tuky 1,75 g
  • sacharidy 23 g z toho cukry 20 g
  • protein 40 g
  • sůl 4,5 g

Parametry produktu
Beef Jerky Teriyaki 40g:

Balení40g
Vyrobeno vBrazílii
Příchuťteriyaki
Doporučené skladováníPři teplotě +5°C do +25°C

Zboží související s tímto produktem: